Reklama
Reklama

Chory na Parkinsona Ozzy Osbourne na najnowszych zdjęciach. Z trudem można go rozpoznać

Ozzy Osbourne na najnowszych zdjęciach nie przypomina dawnego siebie. Choroba mocno odbiła się na jego wyglądzie.

Ozzy Osbourne to światowej sławy muzyk, który zasłynął dzięki zespołowi Black Sabbath. Niespełna rok temu w wywiadzie wyznał, że zachorował na Parkinsona, chorobę, która objawia się drżeniem rąk, trudnością w poruszaniu się i spowolnieniem i zaburzeniem ruchów. Choroba także odbiła się mocno na wyglądzie artysty.

Ozzy Osbourne na najnowszych zdjęciach

Fotoreporterzy ostatnio przyłapali Ozzy'ego niedaleko swojej willi. Niestety 73-letni artysta bardzo się zmieniła, a choroba odznaczyła spore piętno na jego wyglądzie. Na zdjęciach trudno go rozpoznać.

Reklama

Na szczęście Ozzy może liczyć na ogromne wsparcie rodziny, w tym żony Sharon. Kobieta w ostatnim wywiadzie przyznała, że diagnoza dla wszystkich była druzgocąca, ale dziś Ozzy stara się choć trochę wrócić do dawnego życia. Oboje wiedzą, że Parkinson nie oznacza wyroku śmierci. Trudno jest tylko wtedy, gdy objawy się nasilają. 

"Jest kilka odmian choroby Parkinsona. Nie jest to żaden wyrok śmierci, ale wpływa na sprawność układu nerwowego. I jest tak, jakbyś miał dobry dzień, a potem naprawdę zły dzień" -  mówiła Sharon Osbourne.

Choroba Parkinsona nie jest uleczalna, ale nie powoduje śmierci. Z pomocą odpowiedniej farmakoterapii można spowolnić postępy. Znacznie jednak wpływa na pogorszenie jakości życia. Zobacz też:

Ozzy Osbourne w fatalnej kondycji. Choroba zmieniła go nie do poznania

Szokujące wyznanie Kelly Osbourne: w wieku 13 lat była uzależniona od heroiny

Lara Gessler zaskoczyła ślubem! Skąd pomysł na stylizację?!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ozzy Osbourne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy