Reklama
Reklama

Chory na Parkinsona Michael J. Fox upadł na oczach tłumu. Jak się teraz czuje?

Michael J. Fox, mimo niedawnego upadku, radzi sobie świetnie w walce z chorobą Parkinsona — informują źródła bliskie aktorowi. Dlaczego aktor niedawno upadł? Jak się czuje?

Michael J. Fox upadł na scenie. Jak czuje się aktor?

W czasie niedawnego Fan Expo w Filadelfii odbyło się spotkanie fanów z obsadą kultowej trylogii "Powrót do przyszłości". Niestety doszło do - wyglądającego na niebezpieczny - incydentu z udziałem Michaela J. Foxa, filmowego Marty'ego. 

Podczas swojej prezentacji na scenie aktor ukłonił się w stronę kolegów z obsady "Powrotu do przyszłości", Christophera Lloyda  i Toma Wilsona, którzy już byli na scenie. Następnie Fox stracił równowagę. Nagranie wideo z wydarzenia pokazuje, jak aktor upada na scenę.

Na szczęście Fox nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku upadku. 

Reklama

Przedstawiciele Michaela poinformowali zaniepokojoną publiczność, że mimo iż choroba Parkinsona czasami utrudnia mu życie, aktualnie stan zdrowia aktora jest dobry.

"Michael ma Parkinsona. To nie jest tajemnicą, że ludzie z Parkinsonem upadają" - wyjaśnili.

Michael J. Fox od lat walczy z chorobą

Michael J. Fox po raz pierwszy wcielił się w postać Marty'ego McFly'a w "Powrocie do przyszłości" (1985), później powrócił do roli w dwóch kolejnych częściach - "Powrót do przyszłości II" (1989) i "Powrót do przyszłości III" (1990). Role te przyniosły mu status kultowej gwiazdy Hollywood.

Rok po premierze trzeciej części filmu zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. W wywiadzie dla CBS Mornings przeprowadzonym na początku 2023 roku aktor podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z walką o zachowanie sprawności.

"Z dnia na dzień jest coraz trudniej" - przyznał wówczas aktor.

Zobacz też:

Nie żyje popularny arystokrata. Był bohaterem ukochanego filmu Polaków

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Nie żyje Martin Amis. Pisarz przegrał z rakiem. Miał 73 lata


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michael J. Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy