Reklama
Reklama

Choroba Bruce'a Willisa postępuje. Żona aktora opublikowała wzruszający wpis

Bruce Willis od kilkunastu miesięcy zmaga się z postępującą formą demencji, nazywaną otępieniem czołowo-skroniowym. Niestety, jak poinformowała rodzina aktora w oficjalnym oświadczeniu - na ten moment nie ma żadnego lekarstwa na chorobę, z którą zmaga się aktor.

Bruce Willis cierpi na poważną chorobę

W zeszłym roku światowe media obiegła smutna wiadomość o tym, że legendarny aktor Bruce Willis boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Już wcześniej było wiadomo, że kontakt z nim jest znacznie utrudniony, a w związku z pogłębiającymi się problemami z zapamiętywaniem kwestii oraz odgrywaniem ról w filmach, gwiazdor był zmuszony porzucić karierę aktorską.

Reklama

W końcu wyszło na jaw, że 68-latek cierpi na formę demencji, nazywaną otępieniem czołowo-skroniowym.

Żona Bruce'a Willisa dziękuje fanom za wsparcie

Żona Bruce Willisa postanowiła ostatnio podzielić się wyznaniem na temat tego, jak teraz wygląda jej codzienność. Po obejrzeniu filmu dokumentalnego "Little Empty Boxes"  Maxa Lugareve, który opowiada o demencji, małżonka aktora umieściła na swoim instagramowym profilu krótki opis tego, co sama dziś przechodzi, opiekując się mężem.

"Max opowiada historię walki swojej matki Kathy z demencją, jednocześnie robiąc wszytko, by jej pomóc. Jego miłość do matki jest niezwykle silna. Jego motywacja do poszukiwania najlepszych ekspertów w dziedzinie zdrowia jest inspirująca, a do tego jest tak łaskawy, aby podzielić się informacjami, które są prawdziwym błogosławieństwem" - możemy przeczytać na jej profilu.

"Kiedy żyjesz w świecie demencji, wiesz, że możliwości są niewielkie. Ale niektórzy nie będą leżeć bezczynnie. To jest sposób na dokonywanie zmian i byłam świadkiem tego piękna ostatniej nocy" - podsumowała aktorka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy i wyrazów wsparcia.

"Dziękuję za wszystko, co robisz, aby pomóc nam lepiej zrozumieć, jak radzić sobie z ukochaną osobą z demencją" - napisała jedna z wdzięcznych fanek.

Bruce Willis może liczyć na wsparcie najbliższych

Obecną żoną Amerykanina jest modelka Emma Heming, z którą ma dwie córki urodzone w 2012 i 2014 roku. Wcześniej Bruce Willis był w związku małżeńskim ze słynną Demi Moore. Para doczekała się trzech córek (Rumer, Scout i Tallulah), ale w 2000 roku ostatecznie się rozwiodła. Mimo to Moore i Willis przez lata utrzymywali przyjacielskie kontakty.

Teraz aktor otoczony jest przez grono najbliższych, którzy nie odstępują go w tych trudnych chwilach. Może więc liczyć na najlepszą opiekę.

Zobacz też:

Bruce Willis wciąż walczy z chorobą. Żona wyjawiła prawdę o nowej codzienności 

Emma Heming i Bruce Willis obchodzili 14. rocznicę ślubu. Przyjaciółka zaskoczyła żonę aktora

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Emma Heming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama