Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chora matka Edyty Górniak przerywa milczenie! "Wystarczy jeden telefon"

Edyta Górniak (42 l.) ze swoją mamą Grażyną Jasik od lat pozostaje w konflikcie. Nie zmieniła tego nawet ciężka choroba rodzicielki...

To nie jest łatwy czas dla 42-letniej celebrytki i jurorki "The Voice of Poland". Aresztowanie byłego męża Dariusza K. zbiegło się bowiem w czasie z zawirowaniami w życiu osobistym - rozstaniem z kolejnym partnerem życiowym.

Reklama

W takich chwilach największe wsparcie przychodzi ze strony najbliższych. Edyta ze swoją mamą Grażyną Jasik od lat jednak nie utrzymuje kontaktu, mając do niej żal, że w trakcie rozwodu z Dariuszem K. chciała zeznawać przeciwko własnej córce.

Ta nielojalność była tak bolesna i nieoczekiwana, że celebrytka dziś nie potrafi puścić tego w niepamięć. I nawet fakt, że mama jest po poważnej operacji tętniaka i z trudem wiąże koniec z końcem, nie jest w stanie przekonać jej do pojednania.

Rękę na zgodę kolejny raz do Edyty wyciąga pani Grażyna. Kobieta boi się, że poważna choroba czy nawet śmierć uniemożliwi jej pogodzenie się z córką.

Na łamach "Rewii" informuje wokalistkę, że jest gotowa wesprzeć ją w tym trudnym dla niej okresie i pomóc w opiece nad Allankiem, którego od lat widuje wyłącznie na zdjęciach.

"Wystarczy jeden telefon Edyty i wszystkie urazy pójdą w zapomnienie" - zapewnia.

Czy Edyta w końcu dojrzała do pojednania?

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje