Reklama
Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Jaruś przekazał zaskakujące wieści. To nie były plotki

Jaruś (39 l.) z reality show "Chłopaki do wzięcia", czyli - jak widnieje w oficjalnych dokumentach - Jarosław Mergner, podbił serca widzów determinacją, z jaką stara się poprawić jakość swojego życia. Cierpiący na zespół FAZ mężczyzna szuka coraz to nowych pomysłów na karierę. Ostatnio odkrył kolejne powołanie.

Nowa kariera Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"

Jaruś Mergner, chociaż nie jest już uczestnikiem reality show Polsatu "Chłopaki do wzięcia", świetnie wykorzystuje zdobytą w programie popularność. Na tle innych uczestników wyróżnia się zaradnością i motywacją w dążeniu do poprawy swojego losu. Imał się różnych zajęć: sprzedawał perfumy i zegarki na bazarze w Żarach, planował produkcję nadruków na koszulkach i stworzenie autorskiej kolekcji, a także reklamował na Facebooku posłania dla psów

Reklama

Ostatnio ulubieniec widzów odkrył nowe powołanie. Zanim jednak zaprezentował je widzom, starannie się przygotował. Dokonał zakupu miksera DJ-skiego po to, by urozmaicić swoje przekazy na YouTubie. Z czasem zaczął zamieszczać nagrania, na których wykonuje znane przeboje, takie jak "Mydełko Fa",  "Nie zadzieraj nosa" i "Wszyscy Polacy". Niedawno zaś zaprezentował własną interpretację utworu Skolima "Wyglądasz idealnie".

Jarek Mergner zaprezentował talent wokalny. Fani podzieleni

Nowa pasja Jarusia wywołała ogromne zainteresowanie, chociaż nie zawsze życzliwe. Pod nagraniami "chłopaka do wzięcia" nie brakuje kontrowersyjnych opinii:

  • "Jaro, rozwijasz się błyskawicznie";
  • "Śpiewać każdy może, trochę lepiej, trochę gorszej - nabiera teraz nowego wymiaru".
  • "Mam w sobie dużo empatii i zrozumienia, ale »zmasakrowałeś« moją ulubioną piosenkę. Jestem niezadowolona".

Jaruś i Gosia: czy nadal są razem?

Ostatnio Jaruś zasłynął zawirowaniami w życiu osobistym. W 2021 roku zaręczył się z Gosią, a w kwietniu 2022 twórcy show "Chłopaki do wzięcia" pokazali ich ślub. Jaruś zdał swoje komunalne mieszkanie i przeprowadził się do Żagania, rodzinnej miejscowości ukochanej.  

Na miejscu zorientował się, że w jego małżeństwie z Gosią zaczyna się robić trochę tłoczno. W ich związek bez przerwy wtrącała się sąsiadka, pani Ewa, która okazuje Gosi niemal matczyne uczucia. Jak twierdziła jedna z fanek,  powołując się na informacje pozyskane od byłego uczestnika show Bogdana, zwanego Grabarzem, podobno skończyło się zdjęciem obrączki przez Jarusia i jego wyprowadzką z domu. 

Podejrzenia widzów zdaje się potwierdzać fakt, że na nagraniach publikowanych przez Jarusia próżno wypatrywać Gosi. Były uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zapewnia jednak, że miłość nadal kwitnie, a plotki o rozwodzie nie mają żadnego poparcia w rzeczywistości.

Zobacz też:

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" przeszła spektakularną metamorfozę. Trudno ją poznać

Dramat w "Chłopakach do wzięcia". Ich miłość została brutalnie przerwana przez nagłą śmierć

Rodzeństwo Koch podzielone. Gwiazdy "Chłopaków do wzięcia" kłócą się w internecie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy