Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek z ukochaną z wizytą w domu rodzinnym. Oto co się wydarzy

W najnowszych odcinkach "Chłopaków do wzięcia" poznamy dalsze losy Krzysztofa zwanego Bandziorkiem. Mężczyzna wreszcie znalazł szczęście w miłości. Od dłuższego czasu związany jest z Danusią z Mazur. Kamery Polsatu towarzyszyły parze podczas urodzinowej wizyty w domu rodzinnym Krzyśka.

W najnowszych odcinkach hitu Polsatu przekonamy się, co słychać u prawdziwego weterana "Chłopaków do wzięcia", czyli Krzysztofa zwanego Bandziorkiem. Mężczyzna przed kamerami występuje od pierwszych odcinków programu. 

Przez lata widzowie śledzili jego losy i trzymali kciuki, aby wreszcie odnalazł kobietę dla siebie i odmienił swoje życie. A nie było łatwo. Po drodze do szczęścia Krzysztof trafił nawet do więzienia. A gdy odkupił swoje winy i wyszedł na wolność, w końcu zaświeciło dla niego słońce. 

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" jest zakochany

Przypadek sprawił, że Krzysiek trafił do pracy na gospodarstwie na Mazurach. Szefostwo poznało go z pewną panią z sąsiedztwa i Bandziorka wreszcie trafiła strzała Amora!

Reklama

Związał się ze starszą od siebie, doświadczoną przez życie Danutą. Początki ich znajomości nie były jednak zbyt obiecujące. Danusia ostrzegała Bandziorka, by ten nie robił sobie nadziei na coś więcej. Uczucie, którym ostatecznie go obdarzyła, zaskoczyło nawet ją. 

Spodobało jej się, że Krzysiek jest dobrym i pracowitym człowiekiem. Bardzo dużo jej pomaga. Musi też jej ufać, wszak zadeklarował, że... będzie oddawał jej pieniądze, które zarobi. Danuta na to nie przystała, lecz doceniła gest.

Jest bardzo szczęśliwa u boku Krzysztofa. Ma w nim wielkie wsparcie, którego już od najmłodszych lat jej brakowało. Kiedy miała 9 lat, zmarła jej mama. Wychowywali ją ojciec, który nadużywał alkoholu, oraz macocha. Dzieciństwo naznaczone było ciężką harówką.

Ma za sobą również trudne małżeństwo z alkoholikiem. Ale te doświadczenia wcale nie sprawiły, że zabroniłaby Krzysztofowi sięgnięcia po piwo.

Co słychać u Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"?

Bandziorek i Danusia pojawią się w najnowszych odcinkach "Chłopaków do wzięcia". Kamery Polsatu będą im towarzyszyć podczas wizyty w rodzinnym domu mężczyzny. Z okazji urodzin Krzysztofa odwiedzą jego mamę. 

Będzie czułe powitanie, okazały urodzinowy tort i niemało wzruszeń.

Pani Halina przyzna, że syn zrobił jej wielką niespodziankę i zaprosi zakochanych do swojego domu. W oczy rzuca się fakt, że kobieta mieszka bardzo skromnie w starym budynku okolonym drewnianym płotem. Luksusów może nie ma, ale syna i przyszłą synową przyjęła z wielką serdecznością i otwartością. 

O tym, że Bandziorek i jego matka zaznali biedy, mimochodem wspomni Danusia.

Fragment odcinka możecie zobaczyć poniżej:

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Oglądajcie "Chłopaków do wzięcia" w niedzielę, o godzinie 21, w Polsat Play. Zapraszamy na dwa odcinki programu! 

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje