Reklama
Reklama

"Chłopak do wzięcia" wyszedł na wolność. Szok, co zrobił później!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski nie ma łatwego czasu. Stracił dach nad głową, jego mama trafiła do ośrodka pomocy społecznej, a ten wylądował za kratkami. Po wyjściu na wolność "chłopak do wzięcia" znów zaskoczył!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski i jego perypetie w programie "Chłopaki do wzięcia"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski sławę zyskał za sprawą udziału w programie "Chłopaki do wzięcia". Publika ochoczo śledziła jego losy, które obfitowały w zaskakujące sytuacje i zdarzenia. Na przestrzeni lat Szczena dał się poznać z wielu stron. Próbował szczęścia w miłości z Asią, został ojcem Marcela, którego odebrała mu opieka społeczna, stracił dach nad głową, a dom, w którym mieszkał, został zburzony, jego mama trafiła do ośrodka pomocy społecznej, a finalnie Rysiek trafił za kratki.

Reklama

Ci, którzy myśleli, że "chłopak do wzięcia" niczym już nie może zaskoczyć będą w szoku, gdy dowiedzą się, co ten zrobił!

Szczena opuścił mury więzienia. To, co zrobił później zaskakuje!

Rysiek jakiś czas temu trafił za kratki, gdzie musiał odpokutować za swoje złe czyny. Przypomnijmy, że ten na swoim koncie miał konflikt z prawem, wysłane zostały za nim nawet trzy listy gończe. Widzowie mieli nadzieję, że po wyjściu wyjdzie na prostą, rzuci alkohol i inne używki, zacznie szanować matkę dziecka i odzyska syna. Sam Dąbrowski miał wielkie plany, chciał walczyć w MMA i zająć się sztukami walki.

Wszystko wskazuje na to, że podczas odsiadki jego plany diametralnie się zmieniły, a Szczena uciekł do Holandii. To tam zatrudnił się na myjni, a zdjęciem ze swojej nowej pracy pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Tak się zarabia na życie w Holandii" - napisał.

Publika dopytywała się, co się stało z Asią, czyli matką Marcela, z którą Dąbrowski tworzył dziwny związek. "Chłopak do wzięcia" postanowił uciąć wszelkie spekulacje w tym temacie.

Joanna i Ryszard zostali rodzicami. Opieka społeczna w mig odebrała im syna

Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski w 2021 roku zostali rodzicami Marcelka. Przez pewien czas rodzice ochoczo chwalili się swoim potomkiem w mediach społecznościowych. Niestety nadużywali alkoholu, awanturowali się i zaniedbywali dziecko. W tej sprawie szybko zainterweniowała opieka społeczna i odebrała im syna.

Mało tego, podczas związku z Asią, Rysiek rzekomo wdał się w romans z jej koleżanką, a owocem ich relacji ma być córka, do której ten się nie przyznaje. Jak się okazuje, kobieta prawdopodobnie wybaczyła niewiernemu partnerowi, gdyż ten ostatnio zamieścił jej zdjęcia w sieci i opatrzył je serduszkami. 

Odcinki programu "Chłopaki do wzięcia" dostępne na POLSAT GO!

Przeczytajcie również:

Dramat w "Chłopakach do wzięcia". Ich miłość została brutalnie przerwana przez nagłą śmierć

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" pokazała stare zdjęcie. Fani nie wierzą, że to ona  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia | Szczena
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy