Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Charlie Sheen zaraził byłą żonę i dzieci? Brooke Mueller komentuje sprawę!

Charlie Sheen (50 l.) jest nosicielem wirusa HIV. Aktor potwierdził to w oficjalnym wystąpieniu w telewizji śniadaniowej. Czy Sheen zaraził swoją byłą żonę, Brooke Mueller (38 l.) oraz dwójkę ich dzieci?!

To był ogromny szok! Od dłuższego czasu w Hollywood plotkowano, że jeden ze znanych aktorów jest nosicielem wirusa HIV. Teraz te informacje potwierdził sam Charlie Sheen, który zdobył się na odwagę i udzielił szczerego wywiadu w programie "Today".

Reklama

Aktor zrobił to m.in. dlatego, że od dłuższego czasu był szantażowany przez osoby, które wiedziały o jego stanie zdrowia. Gwiazdor "Dwóch i pół" musiał im płacić za milczenie.

Jego wystąpienie wywołało ogromny szok wśród widzów, a szczególnie wśród kobiet, które miały z nim kontakty seksualne. Należy do nich była żona Charliego Sheena, Brooke Mueller. Aktorka, gdy dowiedziała się, że ojciec jej dzieci jest nosicielem wirusa HIV, kompletnie się załamała! Serwis "The National Enquire" twierdzi, że Mueller przerwała przez to swój odwyk, ponieważ był to dla niej ogromny wstrząs psychiczny. 

Mimo wszystko była żona Charliego Sheena postanowiła rozwiać wszelkie plotki, które pojawiły się w mediach po wystąpieniu aktora. Niektórzy uważali, że Brooke również może być nosicielką wirusa HIV, ponieważ rozstała się z gwiazdorem w 2011 roku - w tym samym, w którym on usłyszał okrutną diagnozę.

"Odkąd się rozstaliśmy, raz w roku badam się ginekologicznie. Oprócz tego wykonuję wszelkie specjalistyczne badania, które potwierdzają, że jestem czysta" - napisała na Twitterze aktorka.

Apelowała również, aby media dały spokój jej oraz jej najbliższym.

Charlie Sheen i Brooke Mueller mają dwóch synów. Podobno chłopcy również nie zostali zarażeni wirusem HIV.

(CNN Newsource/x-news)


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sheen Charlie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje