Reklama

Reklama

Reklama

Cezary Pazura też przyjął uchodźców. Gest syna bardzo go poruszył

Cezary (60 l.) i Edyta Pazura (34 l.) dołączyli do grona gwiazd, które zapragnęły okazać wsparcie osobom poszkodowanym w trakcie wojny w Ukrainie. Para pod swój dach zaprosiła rodzinę z dziećmi. Okazuje się, że pociechy aktora uwielbiają swoje nowe towarzystwo.

Cezary Pazura też przyjął uchodźców. Gest syna bardzo go poruszył

Informacja o inwazji wojsk Władimira Putina zszokowała niemal wszystkich Polaków. Coraz więcej osób, nie tylko ze świata show-biznesu, deklaruje chęć niesienia pomocy. W całym kraju trwają zbiórki odzieży oraz żywności, zwykli ludzie angażują się w wolontariat, a niektórzy nawet - zapraszają przybyszów do własnych mieszkań. Przypomnijmy, że drzwi swoich domów otworzyli m.in. Maciej Stuhr, Robert Janowski, czy Zygmunt Chajzer.

Reklama

Cezary Pazura od lat utrzymuje kontakty w Ukrainie, tym bardziej informacja o wybuchu wojny zaniepokoiła go. Wiedział, że mimo trudnej sytuacji liczy się działanie i szybkie podejmowanie decyzji.

Cezary i Edyta, jak znaczna część rodaków, nadal jest wstrząśnięta wydarzeniami na wschodzie, dlatego długo nie zastanawiali się, czy przyjąć pod swój dach uchodźców. Decyzja zapadła szybko. 

Gdy nowi lokatorzy poczuli się już pewnie w domu Pazurów, Edyta pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym widać jak jej dzieci bawią się wspólnie ze wschodnimi gośćmi. Przypomnijmy, że para doczekała się trójki dzieci: Amelii, Rity oraz Antoniego Józefa. Aktor ma również córkę Anastazję z poprzedniego małżeństwa. 

Zobacz też:

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Ukraina

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy