Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Pazura chudnie na potęgę! Żona zaczyna się martwić!

Cezary Pazura (55 l.) już od dawna nie otrzymuje ciekawych propozycji filmowych. Teraz pojawiła się jednak nadzieja, że aktor wróci do grania, jednak to wymaga od niego sporo wysiłku.

Chyba wszyscy pamiętają jego rolę w filmie "Kiler" w reżyserii Juliusza Machulskiego. To dzięki tej roli, a także serialowi "13 Posterunek", widzowie go pokochali.

Reklama

Potrafił rozbawić do łez jak nikt inny. Talent do rozśmieszania wykorzystywał jako komik i za to również zdobył uznanie publiczności.

Niestety, nie wiedzieć czemu z czasem przestał cieszyć się taką popularnością i szukał ratunku w mało intratnych serialach, czy występach.

Od dłuższego czasu zajmuje się tylko nagrywaniem filmów na YouTube, ale możliwie, że szczęście znów uśmiechnęło się do aktora. Pojawił się właśnie nowy projekt, w którym Cezary weźmie udział.

To miniserial na podstawie książki Jakuba Żulczyka "Ślepnąć od świateł". O szczegółach przygotowań do tej roli, opowiedziała w rozmowie z tabloidem "Fakt" żona Pazury, Edyta.

"Czarek do tej roli schudł 15 kilogramów. To mocna rola i równie mocny serial, więc musiał się solidnie przygotować. Teraz nie może wrócić do swojej poprzedniej wagi. Mówi, że bardzo źle się czuje z tym, że jest taki szczupły" - wyznała z troską Edyta.

Serial będzie wyemitowany na początku 2018 roku i wtedy będziemy mogli się przekonać, czy było warto tak poświęcać się dla roli. 

"Wszyscy z produkcji, którzy już widzieli efekt końcowy, mówią, że rola Czarka jest świetna i mu jej gratulują. Sama nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak wypadł!" - zachwala ukochanego jego żona. 

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama