Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cerekwicka chce mieć dziecko

Kasia Cerekwicka wygrzebała się z depresji po rozstaniu z pewnym Holendrem. Teraz ma nową miłość i, jak zdradziła, coraz częściej myśli o dziecku.

W lutym pisaliśmy, że 29-letnia Kasia Cerekwicka poznała nowego mężczyznę, niejakiego Leszka. Nowa znajomość pozwoliła jej otrząsnąć się po rozstaniu z byłym chłopakiem, który rzucił ją, ponieważ miał dość długich rozłąk z ukochaną.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "Świat & Ludzie" Cerekwicka przyznaje, że postanowiła zadbać o siebie, o relacje z najbliższymi. Wydaje się być wreszcie pewną swojej wartości, pogodzoną ze światem kobietą.

Nie chce mówić o związku z nowym mężczyzną, bo, jak twierdzi, upublicznienie poprzedniego przyczyniło się do przykrego końca. Nie zaprzecza jednak, że w jej życiu jest ktoś, z kim wiąże poważne plany.

Chociaż Kasia nie czuje się jeszcze "w pełnej gotowości", zdradza, że coraz częściej myśli o dziecku. "Przygotowuję się do tej roli, trenując na mojej siostrzenicy Zosi" - mówi.

Kariera nie jest już u niej na pierwszym miejscu. "Jeszcze do niedawna nieważny był ślub przyjaciółki, tylko koncert. Teraz sytuacja się odwróciła i muszę przyznać, że bardzo mi z tym dobrze. Rodzina jest najważniejsza, a etap pracy na pełnych obrotach został zakończony" - zapewnia.

Cerekwicka czuje się teraz dobrze ze swoim ciałem. Zrezygnowała nawet z operacji plastycznej nosa, której bardzo chciała kiedyś się poddać. Nie czuje też potrzeby powiększania piersi czy odsysania tłuszczu, choć przyznaje, że musi dbać o linię. Przyrządzaniem codziennych posiłków dla piosenkarki zajmuje się specjalna firma.

"Codziennie rano dostarcza mi posiłki na całą dobę. (...) Gdybym miała przygotować je sobie sama, nie byłyby one zgodne z przepisem i zaleceniem dietetyka" - wyjaśnia Kasia.

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Cerekwicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje