Reklama

Reklama

Reklama

Celebryci na Zanzibarze. Czy wiedzą kim jest ich gospodarz?

Dereszowska, Socha, Kukulska, Ciachorowski - to tylko niektórzy z celebrytów, którzy postanowili spędzić sylwestra na Zanzibarze. Okazuje się, że skorzystali z zaproszenia Wojciecha Ż., który ma problemy z prawem...

Celebryci bawią się na Zanzibarze, a gospodarz... ma problemy z prawem

Celebryci chętnie i tłumnie wybrali się na Zanzibar, by wspólnie przywitać tam nowy rok. Okazją do zabawy było zaproszenie i darmowe noclegi u jednego z prężnie działających na wyspie przedsiębiorców. Gazeta.pl poinformowała, że gospodarz ma nieciekawą przeszłość.

Biznesmen, który działa na Instagramie jako "Wojtek na Zanzibarze", chętnie zaprasza znane osoby do swojego hotelu, a one w zamian za to promują jego działalność w sieci.

Jak ujawnia Gazeta.pl, mężczyzna w przeszłości miał uczestniczyć w leasingu aut, które pochodziły z przestępstwa, miał też nie wywiązać się z zapłaty za mieszkanie czy brać udział w procederze "multiplikowania jednostek gospodarczych".

Reklama

Dodatkowo wątpliwości budzi obecnie prowadzona działalność biznesmena. Wojciech Ż. zachęca bowiem do inwestowania w jego kompleks hotelowy, jednak mimo zapewnień gospodarza, kolejne obiekty w "Natural Parku" nie powstają. Byli pracownicy skarżą się natomiast na opóźnienia w wypłatach i donoszą o rosnących długach u dostawców.

W 2019 r. mężczyzna został skazany przez Sąd Okręgowy w Gdańsku m.in. za oszustwo na karę łączną dwóch lat i dwóch miesięcy bezwzględnego więzienia, a także grzywnę w wysokości 200 stawek dziennych po 100 złotych. Wyrok dotyczył kilku przestępstw, których, zdaniem sądu, miał dopuścić się przedsiębiorca. On jednak złożył skargę kasacyjną, która ma być niedługo rozpatrzona przez Sąd Najwyższy.

Celebryci, którzy spędzają sylwestra w kompleksie Wojciecha Ż., nie interesują się przeszłością swojego gospodarza. Korzystają z darmowych noclegów. Jak napisała Małgorzata Socha na swoim Instagramie, planują uczestnictwo w koncercie Natalii Kukulskiej. Dochód z koncertu ma być przeznaczony na fundację prowadzoną przez Wojciecha Ż.

Zobaczcie również:

21-letnia kobieta transmitowała na Instagramie morderstwo przyrodniej siostry. Trafiła do aresztu!

Arek Kocik: "Król życia" pochował cztery partnerki. Był oskarżany o zamordowanie jednej z nich!

Byli gwiazdami telewizyjnego show! Jak dziś wyglądają sześcioraczki Gosselin?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy