Celebrycki czerwony dywan na premierze "Fuks 2"
W czwartek, 11 stycznia odbył się przedpremierowy pokaz kinowy polskiej komedii "Fuks 2" w reżyserii Macieja Dutkiewicza. Oprócz gwiazd z wielkiego ekranu nie mogło zabraknąć celebrytów z pierwszych stron portali plotkarskich.
Premiera "Fuks 2": Katarzyna Zdanowicz
Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć między innymi Katarzynę Zdanowicz, która dla Interii prowadzi własny podcast "Pomiędzy wersami". Na premierę wybrała czarno-białą stylizację zgodną między innymi z najnowszą kolekcją Macieja Zienia. Czarne spodnie i biała bluzka to modowy klasyk, który zawsze się sprawdza.

Premiera "Fuks 2": Monika Goździalska
Kontrowersyjna celebrytka i uczestniczka "The real housewives. Żony Warszawy", czyli Monika Goździalska wybrała nietypową stylizację, którą główną rolę odgrywała... spódnica z wielką kokardą. Co więcej, spódnica niczym chmurka odsłania długie nogi celebrytki. Monika postawiła na kolor czerni i granatu, przełamując je bordowymi butami na obcasie.

Premiera "Fuks 2": Olga Kalicka
Olga Kalicka wybrała minimalizm. Czarna sukienka do połowy łyski i delikatne dodatki w postaci bransoletki, łańcuszka i kolczyków w zupełności wystarczyły, żeby stworzyć elegancki look.

Zobacz też:
Gwiazdy na premierze "Fuks 2". Wielkie nazwiska opanowały czerwony dywan [ZDJĘCIA]
Pazura, Stuhr i Gajos wracają w kontynuacji kultowego filmu. Nie obyło się bez niespodzianek
Maciej Stuhr osłupiał. Nie do wiary, o co go zapytano













