Reklama

Monika Goździalska

Środa, 20 września 2023 (12:49) Aktualizacja Środa, 20 września 2023 (13:56)
Monika Goździalska to polska modelka i celebrytka, którą swoją karierę zawdzięcza udziałowi w programie rozrywkowym “Big Brother”. Jak potoczyła się jej kariera oraz życie prywatne? Co aktualnie słychać u modelki?
Monika Goździalska - najważniejsze informacje
Monika Goździalska /Gałązka /AKPA

Monika Goździalska - najważniejsze informacje

 

Monika Goździalska – wiek, wzrost, “Big Brother”

Monika Goździalska przyszła na świat 22 marca 1980 roku, jest osobowością medialną i modelką, ma 178 centymetrów wzrostu. Aktualnie Monika mieszka w Hiszpanii.
Celebrytka zdobyła popularność w pierwszej dekadzie XXI wieku, kiedy to została uczestniczką 3. edycji programu telewizyjnego “Big Brother”. Wówcza show było bardzo popularne, a Monika jest jedną z nielicznych uczestniczek pierwszych edycji, której popularność trwa aż do teraz. W tej samej edycji brała m.in. Maja Frykowska (wówczas Agnieszka Frykowska).
Później Monika została zaproszona do części VIP 5. edycji “Big Brothera”, w którym brały udział takie osobowosi medialne jak Jarosław Jakimowicz, Jola Rutowicz, Sasha Strunin, Piotr Gulczyński, Marcin Najman i Marcin Miller . Monika weszła do domu po tygodniu gry, jednak zrezygnowała z programu, zanim odbyły się następne nominacje.
Następniej gwiazda zaczęła karierę modelki.

Monika Goździalska - udział w konkursie Mrs. World i kariera w telewizji 

W 2011 roku modelka była reprezentantką Polski na konkursie Mrs. World, który jest odpowiednikiem Miss World dla mężatek. Zdobyła wtedy tytuł I Wicemiss.
W 2012 roku można było zobaczyć celebrytkę w pierwszej edycji w polskim kulinarnym programie telewizyjnym, emitowanym na antenie stacji TVN “MasterChef”. Monika Goździalska dostała się do grona 14 finalistów programu, ale odpadła jako pierwsza z nich.
Od września do grudnia 2020 roku współprowadziła wraz z  Adamem Strycharczukiem program lifestyle’owy Superstacji “Z pierwszej strony”, w którym przeprowadzali wywiady ze znanymi osobami ze świata show-biznesu.
We wrześniu 2023 roku dołączyła do grona bohaterek programu “The Real Housewives. Żony Warszawy”, emitowanego w telewizji Polsat. W programie zamożne kobiety sukcesu, które mieszkają w Warszawie, pokazują swoje prawdziwe życie. 

"Skandaliczne życie modelek"

Goździalska w czerwcu 2023 roku, razem z wydawnictwem Prószyński i S-ka, wydała książkę pod tytułem "Skandaliczne życie modelek". Opowiada w niej o kulisach pracy w modelingu bez cenzury. O czym jest książka? Oto jej krótki opis: Ich konta w mediach społecznościowych obserwowane są przez tysiące osób. Podpisują kontrakty na wielomilionowe kwoty. Ich twarze są dla nas symbolem największych marek modowych. O ich pracy marzy prawie każda dziewczyna. Ale jak wygląda ich życie, kiedy gasną światła największych modowych wybiegów?.

Mąż, partner i dzieci Monika Goździalskiej

W roku 2018 Goździalska wzięła ślub na Malediwach z - jak sama mówiła, “milionerem, mającym 47 koni arabskich”. Związek nie przetrwał długo i zakończył się rozwodem. Celebrytka musiała poukładać sobie życie od nowa, mając na koncie 5 tysięcy złotych. Mimo braku intercyzy nie zabrała od męża pieniędzy, chciała się tylko szybko rozwieść i wrócić do Polski.
Wiadomo, że po rozwodzie Monika Goździalska zakochała się w innym mężczyźnie. Wiadomo, że mężczyzna ma na imię Kamil i jak zdradziła w kwietniu 2023 roku Pudelkowi: “Mój partner klęczał ostatnio na ulicy w Gorzowie i zapytał mnie, czy za niego wyjdę za mąż. Ja stałam i prawie zasłabłam”. Oczywiście modelka i celebrytka się zgodziła. Może już niedługo zobaczymy bajkowe zdjęcia z ceremonii, jednak Monika musiała przełożyć ślub, ze względu na wcześniej podpisany kontrakt i zobowiązania zawodowe.
Monika Goździalska ma dwójkę dzieci - Natalię i Tristana. 

Goździalska na Instagramie i TikToku 

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie Monikę Goździalską śledzi już niemal 200 tysięcy użytkowników. Można ją tam znaleźć pod nickiem @monika.gozdzialska, a na TikToku jej profil to @monika_gozdzialska. Gwiazda jest stałą bywalczynią branżowych imprez i nie przepuści okazji, by zaprezentować się na czerwonym dywanie. 

Monika Goździalska - Wiadomości

Monika Goździalska - Zdjęcia

Monika Goździalska - Wideo