Reklama
Reklama

Camila Cabello i Shawn Mendes dali sobie drugą szansę? Byłych kochanków przyłapano na… czułościach

Shawn Mendes i Camila Cabello znowu są parą? Otóż, wszystko na to wskazuje. Para nie tylko pojawiła się wspólnie na Coachelli, ale również zawitała na koncert Taylor Swift. Przystojny wokalista nie odstępował byłej partnerki na krok i nawet pozwolił sobie na czułości. Fani przekazali radosne wieści!

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Znowu przyłapano ich razem

Camila Cabello i Shawn Mendes, obok Justina Biebera i Hailey Bieber, stali się jedną z najchętniej obserwowanych par światowego show biznesu. Fani kibicowali im, gdy ujawnili swój związek tuż po wypuszczeniu przeboju "Seniorita" (posłuchaj!), który wspólnie nagrali. Niestety, w listopadzie 2021 roku nastał koniec ich relacji.

Reklama

Wykonawca przeboju "Wonder" i jego dawna miłość postanowili pójść razem na koncert koleżanki z branży muzycznej - Taylor Swift. Ich pojawienie się na występie gwiazdy w New Jersey wywołało wielkie poruszenie. Fani nie mogli oderwać od nich oczu nie tylko ze względu na znajome twarze, ale również z uwagi na ich zachowanie. Tych dwoje wprost nie mogło się od siebie odkleić.

"W pewnym momencie podczas koncertu Shawn siedział na krześle, a Camilla była przed nim i opierała się o niego. W inny momencie on objął ją ramionami i został zauważony, jak całował ją w ramię" - opisywał obecny na koncercie informator Page Six.

Według źródła "Page Six" oprócz na show Taylor Swift przybyli także m.in. Cara Delevigne, Jack Antonoff czy Lin-Manuel Miranda. Niemniej jednak to właśnie tych dwoje wywołało największe poruszenie wśród tłumów i odwracało uwagę zebranych od śpiewu blondynki.

"Ludzi na widowni odwracali wzrok od sceny, spoglądali na parę, a nawet zaczynali wiwatować, gdy zobaczyli ich w tłumie" - dodaje źródło Page Six.

Shawn Mendes i Camila Cabello - rozstali się w przyjaźni?

Shaw Mendes i Camila Cabello według przekazanych fanom informacji, rozstali się w przyjaźni i wspólnie zdecydowali się na zakończenie związku. Jak przekonywali przed ponad rokiem:

"Zdecydowaliśmy się zakończyć naszą romantyczną relację, ale nasza miłość do siebie jako ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej" - można było przeczytać w ich wspólnym oświadczeniu.

Wówczas przekonywali, że ich stosunki nie sprowadzą się do wzajemnej nie chęci, a do zażyłej przyjaźni. "Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i będziemy dalej najlepszymi przyjaciółmi. Ogromnie szanujemy wasze wsparcie od początku i dalej w przyszłości" - dodali w relacji opublikowanej na Instagramie.

Po rozstaniu wiele plotkowano o tym, że Mendes znalazł sobie nową miłość, którą miała być 51-letnia Jocelyne Miranda -  rehabilitantka i kręgarka. Kobieta często jeździła w trasy z piosenkarzem, lecz trudno powiedzieć, czy faktycznie tych dwoje coś łączyło.

Zobacz też:

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello znów są parą? Całowali się na Coachelli!

Smutne wieści o Celine Dion. Jej stan zdrowia znowu się pogorszył

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shawn Mendes | Camila Cabello
Reklama
Reklama
Reklama