Reklama
Reklama

Była żona Wiśniewskiego odgrywała się na jego matce! Piekielna synowa!

Grażyna Wiśniewska wydała głośną autobiografię „Dziewczynka z kieliszkami”. Książka opisuje przeszłość jej rodziny, która była bardzo burzliwa. Tym razem na jaw wyszły relacje matki gwiazdora z jego byłymi żonami.

W domu Wiśniewskiego nadużywało się alkoholu. Gdy jego tata popełnił samobójstwo, 14-letni wtedy Michał, trafił do domu dziecka. Niestety matka, Grażyna Wiśniewska, nie była w stanie podjąć się opieki nad synem. Była alkoholiczką, a pewnego dnia uciekła za granicę i tam już została.

Michał Wiśniewski został porzucony

Czas mijał, a ona kompletnie nie interesowała się życiem małego syna. On natomiast trafiał do przypadkowych rodzin zastępczych lub domów dziecka. Latami dusił w sobie żal do matki, że go porzuciła.

Dopiero po 20 latach rodzina gwiazdora w końcu się zeszła, a grzechy przeszłości zostały puszczone w niepamięć. Dzisiaj mieszkają w jednym domu pod Warszawą i starają się ułożyć od nowa wspólne życie.

Grażyna Wiśniewska rozprawiła się z przeszłością

Reklama

W swojej autobiografii mama Wiśniewskiego wyznała, jakie relacje łączyły ją z byłymi partnerkami syna. Okazuje się, że dużą sympatią darzyła Dominikę Tajner. Niestety jedna synowa zaszła jej mocno za skórę i do dzisiaj nie mają dobrych relacji.

Aktualna piąta małżonka wokalisty (sprawdź!) zdaje się być neutralna. Grażyna Wiśniewska mówi o niej zdrobniale Polusia i podkreśla, że pozostają w poprawnych relacjach.

 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje | Grażyna Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy