Reklama
Reklama

Była żona Michała Wiśniewskiego już tego nie ukrywa. Przerwała milczenie na temat wielkiej miłości

Dominika Tajner przechodziła w ostatnim czasie bardzo trudny okres w swoim życiu. Po dwóch rozwodach i walce z chorobą nowotworową nareszcie stanęła jednak na własne nogi i mówi o tym, że znów jest szczęśliwa. Jak się okazuje - duża w tym zasługa... nowej miłości.

Była żona Michała Wiśniewskiego ma za sobą ciężki okres

Choć dzisiaj niewiele osób o tym pamięta, jedną z żon Michała Wiśniewskiego była córka słynnego trenera skoczków narciarskich - Apoloniusza Tajnera.

Dominika Tajner i frontman zespołu Ich Troje tworzyli małżeństwo przez siedem lat. Choć ich rozwód był wielkim medialnym wydarzeniem, celebryci nigdy nie mówili głośno o powodach swojej decyzji.

W marcu 2019 roku czwarta żona gwiazdora ujawniła na Facebooku, że podczas treningów do "Tańca z gwiazdami"  jej mąż, uznał, że powinni się rozwieść.

Potem Dominika Tajner mierzyła się z kolejnymi problemami - wyszło na jaw, że była wybranka słynnego muzyka walczy z nowotworem piersi.

Reklama

Dominika Tajner stanęła na własne nogi

45-latka przetrwała jednak trudny okres i dziś otwarcie mówi o tym, że jest szczęśliwa.

"Wierzę, że wszystko, co złe, jest już daleko za mną. (...) Pięć miesięcy temu postawiłam na sport i bardzo dobrze się z tym czuję (...) I co najważniejsze, nigdy dotąd nie byłam w tak dobrej formie. O urodę się nie martwię, bo to sprawa drugorzędna" - zdradziła w rozmowie z "Twoim imperium".

To jednak nie wszystko - Dominika Tajner zawdzięcza swój dobry nastrój nie tylko dobrej formie fizycznej. Okazuje się, że celebrytka znalazła także szczęście w miłości i znów jest zakochana.

"Jestem szczęśliwa, że w końcu mam przy sobie mężczyznę, który kocha mnie taką, jaka jestem i nie zwraca uwagi na moje wady. (...) Uważam, że nieźle się dobraliśmy, bo na zasadzie przeciwieństw - a Mariusz jest spokojniejszy, bardziej wyważony. Fajnie się uzupełniamy" - tłumaczy.

Dominika Tajner zdecyduje się na ślub?

Była małżonka lidera Ich Troje przyznaje, że po rozwodzie ze swoim drugim mężem nie miała zamiaru wchodzić w kolejną relację.

"Kiedy się poznaliśmy, byłam bardzo zmęczona relacjami damsko-męskimi (...), ale Mariusz przekonał mnie, żeby dać miłości jeszcze jedną szansę. I nie zawiodłam się. To wspaniały, konkretny człowiek, który wie, czego chce od życia" - wyznała dziennikarce magazynu.

Czy w związku z tym zakochani zdecydują się zalegalizować swoją relację?

"Jak przyjdzie na to czas..." - podsumowała 45-latka.

Zobacz też:

Wielkie poruszenie w domu Michała Wiśniewskiego. Ma powody do radości

Żona Wiśniewskiego już tego nie ukrywa. Ma problemy ze zdrowiem

Mandaryna pilnie zabrała głos ws. żony Wiśniewskiego. Tak wyglądają ich relacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy