Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Była żona Harveya Weinsteina ma już nowego partnera. To znany aktor!

Georgina Chapman (45 l.) znów jest zakochana! Brytyjska projektantka mody i współzałożycielka marki "Marchesa" odnalazła szczęście u boku znanego hollywoodzkiego aktora. Para została sfotografowana razem na czerwonym dywanie.

Chapman w 2018 roku rozwiodła się z oskarżonym o przestępstwa seksualne Harveyem Weinsteinem. Para związana była ze sobą prawie 10 lat i doczekała się dwójki dzieci: córki Indii i syna Dashiella.

Gdy tylko media poinformowały, że na Weinsteinie ciążą poważne oskarżenia i ujawniają się jego ofiary, Georgina wniosła pozew o rozwód.

Harvey Weinstein przez wiele lat był topowym producentem w Hollywood. Po pewnym czasie okazało się jednak, że swoje wpływy i siłę wykorzystywał do tragicznych rzeczy. Oskarżono go o wykorzystanie ponad 80 kobiet, a sąd skazał go na 23 lata więzienia.

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec jego problemów. Kilka dni temu "TMZ" informował, że prokuratura w Los Angeles chce, by Weinstein odpowiedział za 11 zarzutów za przestępstwa, których miał się jeszcze dopuścić. Wówczas jego wyrok może wydłużyć się o 140 lat.

Los uśmiechnął się jednak do Georginy Chapman. Na Festiwalu Filmowego Tribeca pojawiła się w towarzystwie wyjątkowego mężczyzny! U jej boku stanął Adrien Brody, znany m.in. z głównej roli w filmie "Pianista" Romana Polańskiego.

To ich pierwszy medialny debiut. Para w końcu potwierdziła krążące od roku plotki, że to właśnie Brody został nowym wybrankiem Chapman.

Reklama

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Harvey Weinstein | Adrien Brody

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje