Reklama
Reklama

Była z rumuńskim miliarderem, teraz jest w ciąży?! Justyna Gradek pozuje z wielkim brzuchem! To żart?!

Justyna Gradek (28 l.) zasugerowała w sieci, że być może jest w ciąży! Kobieta została zapytana przez "fanów", czy spodziewa się dziecka i ta bez namysłu potwierdziła. Data publikacji (1 kwietnia) wskazuje na to, że to prawdodpodobnie żart. Śmieszny?

Justyna Gradek bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. W sieci zasłynęła głównie za sprawą luksusowego życia i bogatych partnerów. Ostatnio spotykała się z rumuńskim miliarderem Alexem Bodim. Podobno mężczyzna był tak zachwycony urodą Polki, że wysłał po nią prywatny odrzutowiec. 

Ich związek jednak szybko się zakończył, ale jak widać, Justyna szybko znalazła kogoś innego. Teraz okazuje się, że spodziewa się dziecka!

Justyna Gradek w ciąży

Justyna Gradek zamieściła ostatnio wideo na TikToku, na którym niesie dość spory bukiet czerwonych róż. Uwagę jednak zwraca ubiór — kobieta ma na sobie obcisłe body w panterkę, które podkreślają dość spory już brzuszek.

Reklama

Celebrytka dotychczas nie informowała o swoim stanie, jednak postanowiła odpowiedzieć na ciekawskie pytania fanów. Jedna z internautek zapytała się kobiety wprost - czy jest w ciąży. Justyna Gradek odpowiedziała - Tak.

Zobacz też:

Wojtek Gola romansował z Justyną Gradek: "Byliśmy na kilku randkach..."

Justyna Gradek pokazała zdjęcia z liceum. Zmieniła się?

Miss Universe przytyła i mierzy się z hejtem w sieci!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Gradek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy