Reklama
Reklama

Była jedną z najpopularniejszych finalistek "Top Model". Co dziś robi Olga Kleczkowska?

Olga Kleczkowska (21 l.) zdobyła sławę dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Top Model". Wróżono jej wielką karierę oraz międzynarodowe kontrakty. Czy Olga poszła w kierunku modelingu? Co teraz robi młoda gwiazda i jakie są jej plany? Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Olga Kleczkowska w finale "Top Model". Miała zaledwie 18 lat

Olga Kleczkowska miała zaledwie 18 lat, gdy zdecydowała się spróbować swoich sił w popularnym show "Top Model". Podczas sesji wypadała świetnie, a jury widziało w niej ogromny potencjał. Mimo to ósmą edycję programu wygrał Dawid Woskanian.

Od tamtego czasu modelka niewiele się zmieniła - dalej jest kreatywna, oryginalna i potrafi postawić na swoim, choć nieco zmieniła swoją życiową drogę. Ostatnio wyznała fanom, że przybrała na wadze, zmieniła fryzurę, a nawet zdecydowała się na tatuaże.

Reklama

Olga Kleczkowska o udziale w programie. To był przypadek?

Choć Olga Kleczkowska na ekranie "Top Model" wypadła rewelacyjnie, udział w programie był... przypadkiem.

"Do programu tak naprawdę zgłosiłam się zupełnie przypadkiem. Koleżanka miała pomysł, by pojechać na casting już od kilku miesięcy i postanowiłyśmy w końcu, że pojedziemy razem. Kompletnie nie liczyłam, że zajdę tak daleko. Chciałam tylko sprawdzić swoje możliwości, zobaczyć, czy jurorzy zobaczą we mnie 'to coś'. Wielu moich znajomych mówiło mi, że nadaję się na modelkę, że mam warunki itd. Pomyślałam, że warto spróbować" - pisała w kwestionariuszu udostępnionym przez "Glamour".

Po udziale w show nastolatka kontynuowała pracę w modelingu. Zaczęła dostawać ciekawe oferty i równolegle prowadzić profile w social mediach. Na TikToku i Instagramie ma tysięcy fanów. Szczególnie TikTok naturalnej, szczęśliwej i pewnej siebie modelki cieszy się popularnością. Obserwuje go ponad 400 tysięcy osób. To świetny wynik, dzięki któremu dziewczyna pod każdym filmem zbiera kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.

Olga Kleczkowska słynie ze swojej naturalności

Olga popularność zawdzięcza swojej naturalności. Otwarcie mówi o swoim życiu.

Oprócz tego obserwatorzy mogą śledzić jej liczne zmiany. Modelka wiele razy kombinowała z fryzurką - choć przez długi czas miała ciemne włosy do ramion i prostą grzywkę, ostatnio przefarbowała się na rudo i niebiesko, a potem została blondynką.

Do tego gwiazda przytyła kilkanaście kilogramów. Podkreśliła, że nie ma z tym problemu.

"Przybyło mi około 15 kilogramów wagi i dużo szczęścia w życiu" - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Jakby tego było mało, Olga nie boi się eksperymentować ze swoim ciałem. Jej skórę pokrywają liczne tatuaże. Choć mocno ogranicza to pole manewru (wiele firm nie chce współpracować z modelkami z tatuażami), Olga się nie przejmuje i robi to, na co ma ochotę.

Co planuje Olga Kleczkowska?

Artystyczna natura modelki dawała o sobie znać od najmłodszych lat. Chodziła na różnego typu zajęcia artystyczne i brała udział w przedstawieniach. Nadal interesuje się rysunkiem, choć skłania się ku tatuowaniu.

"Krótko przed programem zainteresowałam się również tatuażem i nie wykluczam rozwijania się w tych dziedzinach równolegle z pracą jako modelka" - podkreśliła Olga Kleczkowska cytowana przez Bełchatow.Nasze Miasto.pl.

Czytaj też:

Martyna Kaczmarek szczerze o planach na macierzyństwo. Tysiące kobiet się z nią zgadza!

Dawid Woliński nie zostawił suchej nitki na Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Nieźle jej się dostało

Zuza Kołodziejczyk po latach rozlicza się z "Top Model". Przez uczestnictwo w programie nabawiła się zaburzeń odżywiania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama