Reklama
Reklama

Była gwiazdą "Lokatorów" i nagle zniknęła. Z show-biznesu uciekła na wieś

Agnieszka Michalska serca widzów skradła za sprawą roli Krysi Drewnowskiej w serialu "Lokatorzy", jednak po zakończeniu pracy na planie artystka usunęła się nieco w cień, a następnie całkowicie zniknęła z show-biznesu. Szybko okazało się, że gwiazda telewizji obrała inną ścieżkę i zamieszkała z dala od miejskiego zgiełku. Oto jak dziś żyje!

Serial "Lokatorzy" lata popularności ma już za sobą, jednak duża część widzów z nostalgią wspomina perypetie rezolutnych bohaterów serialu. W produkcji pojawiło się wielu znanych artystów, w tym Ewa Szykulska i Marek Siudym, a na planie pierwsze kroki w zawodzie stawiali m.in.: Michał Lesień, Olga Borys, czy Agnieszka Michalska.

Serialowa Krysia po latach jednak zniknęła z telewizji, a wiele osób zastanawia się, co ta dziś robi. Jak się okazało, aktorka obrała inną drogę i dziś spełnia się w całkowicie innej branży i to z dala od stolicy!

Reklama

Była gwiazdą "Lokatorów" i nagle zniknęła. Z show-biznesu uciekła na wieś

Agnieszka Michalska po zakończeniu pracy na planie "Lokatorów" próbowała sił w innych rodzimych produkcjach, ale głównie mogła liczyć na drugoplanowe i epizodyczne role. W 2020 roku postanowiła jednak zmienić i przewartościować swoje życie. Artystka opuściła Warszawę i przeniosła się do malowniczej wsi na Mazurach.

"Spędziłam ponad 20 lat w Warszawie, bardzo chciałam tam być, bardzo lubiłam to, co robię i naprawdę myślę, że wykorzystałam swój czas i potencjał" - przyznała w rozmowie w "Dzień Dobry TVN".

Przeprowadzka okazała się trafna, a Michalska szybko odnalazła się w Mrągowie, gdzie została dyrektorką w jednym Ośrodku Kultury. 52-latka prowadzi grupy teatralne, wspiera młode osoby, które marzą o karierze aktorskiej, a także pomaga rozwijać talenty podopiecznych.

Serialowa Krysia nie kryje, że wspaniale jej się żyje z dala od medialnego zgiełku, a wolny czas najchętniej poświęca na żaglach.

Przeczytajcie również:

Była gwiazda "Lokatorów" poświęciła się macierzyństwu. Teraz skupi się na karierze

Nadeszły doskonałe wieści z Polsatu. Nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie 

Była gwiazdą "Pensjonatu pod Różą" i ulubienicą widzów. Tak dziś wygląda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Michalska | serial lokatorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy