Reklama

Reklama

Reklama

Bronisław i Anna Komorowscy kupili nowy apartament! "Przepych i luksus na każdym kroku"

Bronisław (64 l.) i Anna (63 l.) Komorowscy znów się przeprowadzili. Tym razem osiądą na dłużej?

Od czasu przegranej w wyborach prezydenckich państwo Komorowscy ciągle zmieniają adres zamieszkania. Po wyprowadzce z Belwederu tymczasowo zamieszkali w willi prezydenckiej. 

Zarzucono im wtedy, że 140-metrowy lokal w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy wynajmują za jedyne 2117 złotych, co miało być kwotą czterokrotnie niższą od ceny rynkowej. 

Po wygaśnięciu umowy Komorowscy nie mogli jednak przeprowadzić się do swojego mieszkania na Powiślu, gdyż pochopnie wynajęli go firmie na 10 lat, gdyż najwyraźniej byli przekonani, że Bronisław drugą kadencję ma w kieszeni. 

Reklama

Ostatecznie wprowadzili się do mieszkania w centrum stolicy. Teraz postanowili kolejny raz zmienić adres. 

"Super Express" donosi, że Komorowscy kupili luksusowy apartament na prestiżowym osiedlu na warszawskiej Pradze. Oprócz metrażu sporym atutem jest także widok na Wisłę i wieżowce w centrum. 

"W otoczeniu nadwiślańskich bulwarów, skwerów, przystani portowych, pływających restauracji, kawiarni i wiślanych marin. To symbioza natury z pełnowartościową śródmiejską częścią miasta" - przytacza słowa dewelopera tabloid. 

"Przepych i luksus są tu na każdym kroku" - czytamy dodatkowo w gazecie.

Dziennikarze brukowca nie byliby sobą, gdyby nie zapytali, skąd mają na to pieniądze. 

"Prezydent zarabia przede wszystkim na wykładach. Popularny jest głównie w USA i Chinach" - zdradza osoba z otoczenia byłego prezydenta.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy