Reklama
Reklama

Bronisław Cieślak nazwany "seksualnym domokrążcą". Jego romanse ujrzały światło dzienne

Bronisław Cieślak popularność zdobył, grając milicjanta w serialu "07 zgłoś się". Postać porucznika Borewicza stała się kultowa, a on sam porównywany był nawet do Jamesa Bonda. Teraz na jaw wyszły wszystkie jego romanse.

Bronisław Cieślak był jednym z najbardziej znanych aktorów PRL-u. Sławę i rozgłos przyniosła mu pamiętna rola porucznika Borewicza. Jako milicjant w "07 zgłoś się" łapał groźnych przestępców, a także rozwiązywał trudne zagadki kryminalne. Gwiazdor znany był również z licznych romansów w serialu. Z kolei te w życiu prywatnym były owiane tajemnicą.

Bronisław Cieślak był "seksualnym domokrążcą"?

Rola porucznika Borewicza była bardzo charakterystyczna. W każdym odcinku serialu aktorowi "07 zgłoś się" towarzyszyły piękne kobiety.

Reklama

Według informacji, które zgromadził "Super Express" serialowy Borewicz podrywał średnio trzy i pół kobiety w trakcie jednego odcinka. Fani postanowili to dokładnie przeliczyć i wyszło, że przystojny milicjant w całej serii miał aż 11 kobiet.

Okazuje się, że w sieci można znaleźć inną legendę dotyczącą serialu. Mama reżysera "07 zgłoś się" postanowiła skomentować produkcję syna.

Zobacz też:

Bronisław Cieślak: Anna Cieślak żegna aktora! "Stryju odpoczywaj w spokoju"

Bronisław Cieślak: Ewa Florczak ujawnia prawdę o zmarłym aktorze! A jednak to prawda

Bronisław Cieślak szczerze o romansie Anny Cieślak z Edwardem Miszczekiem! Co za słowa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Cieślak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy