Reklama

Reklama

Reklama

Bożena Dykiel zdradza łóżkowe sekrety!

Bożena Dykiel (71 l.) wciąż chce się czuć atrakcyjna i nie zamierza przestać o siebie dbać. Właśnie zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem dotyczącym seksu po…sześćdziesiątce!

Rok temu Bożena Dykiel przeszła poważną operację serca. Gwiazda "Na Wspólnej" musiała zwolnić tempo i zatroszczyć się o swoje zdrowie. Dużym wsparciem okazał się mąż gwiazdy - Rysio. 

Po problemach ze zdrowiem aktorka miała czas, by przewartościować dotychczasowe życie. Gwiazda wciąż chce być atrakcyjna dla swojego męża, dlatego regularnie ćwiczy. Dba o siebie i swoje ciało. 

"Ale nie można się zapuścić. Jak ona chodzi po domu w jakimś wymiętym dresie, z brudnymi włosami, jest gruba, bo nie uprawia żadnej aktywności fizycznej, to trudno, żeby on patrzył na nią pożądliwie. Zresztą to samo dotyczy i jego. Wystarczy popatrzeć na panów na plaży. Te ogromne brzuszyska, które przed sobą dźwigają...A potem ludzie się dziwią, że zdradzają" - cytuje gwiazdę "Super Express".

Reklama

Dykiel zapewnia, że ona i jej mąż mimo swojego wieku, lubią poczuć bliskość i wciąż mają się ku sobie. 

Jak podaje "Super Express", gwiazda nie miałaby oporów przed wejściem do sex-shopu i kupieniu kilku erotycznych gadżetów. Jedyne co ją powstrzymuje to zdjęcia, które zapewne zrobiliby jej paparazzi. 

"Dla podsycenia atmosfery w sypialni wszystko, co obojgu pasuje, jest dobre. Także rozmaite przebieranki, gadżety erotyczne. Bo seks po ‘60’ z tym samym partnerem, tak jak ja ze swoim panem Rysiem, to cudowna sprawa" - zdradza gwiazda.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bożena Dykiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy