Reklama

Reklama

Reklama

Bosak mocno o sytuacji w Czernihovie! "To jest zbrodnia"

Marcin Boska jak wiele osób jest przerażony tym, co wydarzyła się w Czernihovie. "To jest zbrodnia! Nie mam słów! Czy organizacje międzynarodowe mogą coś zrobić?" - piszę.

Wojną na Ukrainie żyjemy już od ponad tygodnia. Wielu Polaków, w tym także gwiazdy i znane osoby nieustannie pomagają osobom uciekającym z kraju pochłoniętego wojną. Marcin Bosak od samego początku angażuje się w pomoc wschodnim sąsiadom. Ostatnie wydarzenia mocno nim wstrząsnęły. Nie może uwierzyć w to, co się dzieje.

Marcin Bosak o sytuacji w Czernihovie

W czwartkowy poranek do mediów trafiła informacja o bombardowaniu miasta Czernihovo, położonego 20 kilometrów od Kijowa. W mieście nie ma żadnych budynków należących do wojska, są tylko bloki mieszkalne. Dlatego też aż trudno uwierzyć, że rosyjskie wojsko zbombardowało wszystko. W tym szkoły, szpitale i bloki.

Reklama

Dziennikarz i politycy wprost nazywają ludobójstwem. W końcu bombardowanie ludności cywilnej jest niezgodne z konwencją genewską. Do sytuacji odniósł się także Marcin Bosak, którego zachowanie żołnierzy Putina mocno wzburzyło.

Post skomentowało wielu internautów, którzy zgodzili się z aktorem. Wszyscy zgodnie nazywają to zbrodnią przeciwko ludzkości i czekają na moment, aż osoby odpowiedzialne za to dosięgnie wymiar sprawiedliwości w Hadze. 

Zobacz też:

Marcin Bosak przyznał się do depresji. Przyczyn swoich problemów szukał nie tam, gdzie powinien

Marcin Bosak przyznał się do choroby. Dopiero teraz o niej opowiedział

Courteney Cox musiała sprzedać dom w Los Angeles. Powód przeraża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wojna Ukraina-Rosja | Marcin Bosak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy