Reklama

Reklama

Reklama

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: szykuje się film o romansie znanej pary

O Bogumile Wander (74 l.) i Krzysztofie Baranowskim (79 l.) głośno w ostatnim czasie za sprawą książki "Spowiedź kapitana". Teraz szykuje się film o życiu popularnej pary. Kto zagra główne role?

Słynny żeglarz na kartach książki opowiedział o wielu intymnych szczegółach dotyczących życia z piękną Bogumiłą.

Dowiedzieliśmy się m.in., jak para ukrywała swój romans, gdzie uprawiała seks i co jada na śniadanie. Baranowski przyznał również, że jest bankrutem i zmaga się z problemami finansowymi.

Para sprzedała już jeden samochód, wystawiła na sprzedaż swój piękny dom w Konstancinie i szuka 80-metrowego mieszkania w centrum Warszawy. Nie jest lekko!

Na szczęście ma okazję dorobić. Jak dowiedział się "Super Express" ruszyły prace nad filmem o życiu Wander i Baranowskiego. W głównej roli zobaczymy Joannę Moro.

Reklama

"Film się kręci. Młody reżyser Kryspin Pluta pływał ze mną kiedyś w 'Szkole pod żaglami' jako nauczyciel filmoznawstwa. Poprosiłem go, żeby nakręcił film o żeglowaniu z młodzieżą, on się zgodził, ale powiedział, że ma też pomysł na film biograficzny o mnie. Nie byłem do tego przekonany. On się uparł i złożył projekt w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej  i nieoczekiwanie dostał dotację. A skoro dali mu pieniądze to zaczął kręcić" - mówi Baranowski tabloidowi.

Film ma trafić do kin w 2019 roku. Kto waszym zdaniem powinien zagrać żeglarza?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy