Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Blogerka Deynn adoptowała dziecko?! Pokazała je na Snapchacie!

Blogerka Deynn przechodzi samą siebie! Tym razem pochwaliła się na Snapchacie, że wraz ze swoim umięśnionym narzeczonym "adoptowała"... dziecko!

Blogerka Deynn nie próżnuje! Po niedawnych rewelacjach związanych z jej burzliwym związkiem przyszła pora na kolejne atrakcje na jej Snapchacie. Tym razem mniej znana koleżanka Maffashion i Jessiki Mercedes postanowiła "adoptować" na kilka dni dziecko.

Reklama

Dokładniej chodzi o malutką chrześnicę blogerki. Deynn postanowiła bowiem "pożyczyć" ją od swojej cioci. Szafiarka oraz jej umięśniony narzeczony będą bawić się przez kilka dni w prawdziwy dom.

Już teraz na Snapchatach obojga "zakochanych" można oglądać na bieżąco relacje z "adopcji" małej dziewczynki. Deynn pokazuje, jak gotuje jej obiad, wychodzi z nią na spacer itp. Oprócz tego za szczyt zabawy uważa nakładanie specjalnych "filtrów" dostępnych w tej aplikacji internetowej na twarz swojej chrześnicy.

Patrząc na to nie mamy wątpliwości, że jeśli Deynn kiedykolwiek zostanie mamą, jej dziecko będzie jednym z najczęściej pokazywanych w internecie. Blogerka z pewnością za punkt honoru postawi sobie, aby pierwsze słowa jej córki lub syna były pokazane na Snapchacie.

Swoją drogą ciekawe, co o nagłej, "medialnej" karierze córeczki sądzi mama "adoptowanej" przez szafiarkę dziewczynki? Czy cieszy się, że jej malutka córeczka oglądana jest przez tysiące anonimowych osób?

Przypomnijmy, że Snapchat pozwala na zapisywanie zdjęć i filmików publikowanych przez internautów. A przecież nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie monitora.

Czyżby Deynn miała za nic apele różnych osób, by nie publikować zdjęć swoich dzieci w sieci?

Dowiedz się więcej na temat: DEYNN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje