Reklama
Reklama

Blanka Lipińska przestrzega przez trzecią częścią filmu "365 dni". "Wyjątkowo mi się podoba!"

Blanka Lipińska premierę drugiej części "365 dni" świętowała zaledwie dwa miesiące temu. Poczytna autorka poszła za ciosem i rozpoczęła intensywną kampanię przypominającą o istnieniu książkowej kontynuacji jej życiowego dzieła. Przestrzegła także międzynarodową publiczność, że jej książki zostały przetłumaczone na 30 języków, a trzecia część "polskiego Greya" wkrótce trafi na platformę streamingową. Jesteście na to gotowi?

Blanka Lipińska przestrzega przez trzecią częścią filmu "365 dni". "Wyjątkowo mi się podoba!"

Blanka Lipińska doskonale wie, że żelazo należy kuć, póki gorące, dlatego nie tylko erotyczne książki pisała z prędkością światła. Okazuje się, że trzecia część filmu z serii "365 dni" jest już prawie gotowa i wkrótce ujrzy światło dzienne. Choć krytycy filmowi nie pozostawili suchej nitki po "365 dni: Ten dzień" produkcja dobę po premierze była najchętniej oglądanym filmem w 75 krajach. Nic więc dziwnego, że na trzecią część kontrowersyjnego erotyka producenci kasowego hitu nie kazali spragnionym fanom czekać zbyt długo. Blanka Lipińska właśnie poinformowała swoich fanów na Instagramie, że premiera "polskiego Greya" będzie miała miejsce już za 2 miesiące na popularnej platformie streamingowej.

Reklama

Celebrytka opublikowała InstaStories, na którym zapowiedziała rychłą premierę, a także przemówiła w języku angielskim do zagranicznych fanów perypetii pięknego Massimo. Pisarka erotyków dyskretnie przypomniała, że podczas długich oczekiwań na kolejną filmową część warto wybrać się do księgarni, by zapoznać się ze szczegółami z życia włoskiego mafiosa i pięknej Polki.

Też nie możecie się już doczekać?

Zobacz też:

Halina Mlynkova w dziwacznej stylizacji. Kto jej to zrobił?

Karolina Pisarek i Roger Salla poszczycili się bogactwem na weselu. Ich przyjęcie kosztowało milion złotych!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | 365 dni: Ten dzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy