Reklama

Reklama

Reklama

Beztroską imprezę w "Love Island. Wyspa miłości" przerwał SMS. Kazali robić im to... ustami

Rozmowy w grupie i sam na sam - odcinek zapowiadał się dość spokojnie. Jednak tylko do czasu, aż przyszedł SMS zapraszający Islanderów do całuśnego pojedynku pomiędzy Casa Amor i Willą!

Islanderzy w willi komentowali poprzedni wieczór. Pawłowi wczorajsza zabawa mega się podobała. Sasha podpuszczał chłopaków, aby pozwolili mu przez jeden dzień poudawać dżentelmena.

Dyskusja pomiędzy Islanderkami w Casa Amor też była gorąca! Dziewczyny zgodnie twierdziły, że Roksi i Paweł świetnie wyglądają razem. Islanderka powiedziała, że Paweł to jest pierwszy mężczyzna na Wyspie Miłości, przy którym coś w niej drgnęło. Paula z kolei przyznała, że ma w głowie mętlik.

"Ja, odkąd jestem tutaj, ani razu nie miałam czegoś takiego, że to ja chciałam faceta poznać. Ani razu. A tutaj mam pierwszy raz tak, że ja mam, że ja mam ochotę z nim rozmawiać. Ja mam ochotę do niego podejść. Przeraża mnie to" - przyznała wyraźnie zakłopotana Paula.

Reklama

Rozmowy sam na sam

Angelina i Sasha razem ćwiczyli jogę. Islanderka przyznała, że nie lubi zbyt zazdrosnych facetów. Roksana z Pawłem P. wypili zdrówko za wspólną relację. Paweł zwierzył się dziewczynie, że seks w jego życiu odgrywa ważną rolę.

Patryk S. zapytał Paulę, jaki ma stosunek do dzieci. Islanderka odpowiedziała, że bardzo je lubi. Kiedyś myślała o trójce, jednak teraz wolałaby dwójkę pociech.

"Nie jest taką osobą, jak myślałem. Jest cieplejsza. Jest osobą rodzinną, a sprawia wrażenie osoby takiej zimnej, wyrafinowanej. A wcale taka nie jest" - tak Patryk podsumował tę rozmowę.

Tymczasem w Willi drugi Paweł zwierzył się Jakubowi, że chyba coś poczuł do Pauli. Mimo chwilowej rozłąki jest spokojny o relację. Czy jednak intuicja go nie zawiedzie?

Tęskni nie tylko Paweł. Również Kuba z utęsknieniem wygląda Wero. Przyznaje, że niepotrzebnie dużo myśli i się fiksuje.

Po rozmowach przyszedł czas na zabawę. W Casa Amor impreza przy szampanie na całego! Beztroskę przerwał SMS: "Eksploratorki i zdobywcy, jako że uwielbiacie konkurencję, szykuje się bitwa między Willą i Casa Amor. Bez ofiar i trofeów - czysta zabawa".

Gorący pojedynek - Willa kontra Casa Amor - kto wygrał?

Przed uczestnikami nie lada challenge! Islanderzy i Islanderki musieli przekazywać kolejnej osobie serce. Bez użycia rąk, za to przy pomocy ust. Na tych, którzy upuścili serce, czekał buziak i wyzwania. Niektóre z nich okazały się pikantne!

Jakie zadania czekały na Wyspiątka?

  • Wybierz Islanderkę, przed którą wykonasz taniec godowy ptaka piri piri.
  • Wybierz Islanderkę, która mogłaby Cię wyprowadzić na spacer, bo tak słodko udajesz szczeniaczka.
  • Zaprezentuj swoją muskulaturę jako profesjonalny kulturysta przed Islanderką, która ma najładniejsze ciało.
  • Przejedź przez całe plecy Islanderki, która wydaje Ci się chłodna, kostką lodu.
  • Wybierz Islandera, który wydaje Ci się smutasem, i rozśmiesz go w 20 sekund.
  • Wybierz Islandera z najładniejszym tyłkiem i zagraj na jego pośladkach na: "Love, Love Island".

Kto wygrał? Odpowiedź przyszła w wiadomości SMS. Po raz pierwszy ogłoszono remis!

Najgorętsze emocje pojawiły się jednak pod sam koniec odcinka. Patryk S. na spontanie pocałował Paulę i obiecał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wrócić z nią do willi.

"Spodziewaj się niespodziewanego - to jest chyba najgłębsze hasło, jakie może być tutaj na Wyspie Miłości" - przyznała Paula.

A już wkrótce... najważniejsze przeparowanie sezonu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy