Reklama
Reklama

Bartłomiej Topa związał się z 13 lat młodszą aktorką i plotkowano o ślubie. Po tych wieściach pokazała mu drzwi

Bartłomiej Topa od kilku lat układa sobie życie z prawniczką Gabrielą Mierzwiak, z którą w 2021 roku doczekał się córek-bliźniaczek. Wydaje się, że aktor wreszcie jest szczęśliwy i ma to, czego zawsze pragnął - kochającą się rodzinę. Nie udało mu się stworzyć jej ani z malarką Agatą Rogalską (była jego żoną), ani z aktorką Magdaleną Popławską, którą jeszcze nie tak dawno zamierzał ponoć poślubić.

Mija właśnie 10 lat od chwili, gdy Magdalena Popławska odkryła, że jej ówczesny ukochany Bartłomiej Topa, z którym dzieliła życie przez ponad pół dekady, spotyka się ze sporo od niej młodszą aktorką Anną Terpiłowską. Zaraz po tym, jak przeczytała o tym na jednym z portali plotkarskich, wyrzuciła Topę ze swojego serca i życia.

"Nie wierzę w miłość do grobowej deski i nie znam nikogo, komu by się taka miłość przytrafiła" - powiedziała jakiś czas później "Twojemu Stylowi".

Reklama

Magdalena Popławska i Bartłomiej Topa: Ukrywali swój związek przed światem

Magdalena i Bartłomiej poznali się i zakochali w sobie w 2007 roku na planie serialu Polsatu "Ekipa". Zaiskrzyło między nimi od pierwszego wejrzenia, więc postanowili sprawdzić, czy to jedynie "iskra", czy "płomień". Zaczęli się spotykać i szybko doszli do wniosku, że tworzą świetną parę. Nie chcieli jednak zostać bohaterami brukowców i portali plotkarskich, więc długo ukrywali swoją miłość przed całym światem. Dopiero po trzech latach zdecydowali się pójść razem na otwartą dla fotoreporterów i dziennikarzy imprezę, co nie znaczy, że brylowali na czerwonym dywanie w świetle fleszy. Na wspólne zdjęcie na tzw. ściance nie dali się namówić...

Bartłomiej - starszy od Magdaleny o 13 lat - nigdy oficjalnie nie potwierdził, że planował ślub z Popławską. Ona również nie chciała mówić w wywiadach o tym, co ich łączy. Kilka lat po rozstaniu wyznała jednak, że nigdy z nikim nie zamierzała brać ślubu.

"Jestem bardzo sceptyczna w miłości. I zawsze widzę jej koniec. Może to kwestia zaufania, którego mam niewiele. Nie rozumiem przysięgi małżeńskiej. Nie stać by mnie było na taką obietnicę" - zadeklarowała na łamach "Wysokich Obcasów".

Bartłomiej Topa: Pod wpływem Magdaleny Popławskiej bardzo się zmienił

Zanim Bartłomiej Topa związał się z Magdaleną Popławską, miał już na swoim koncie jedno małżeństwo i przeżył wielką osobistą tragedię. Jego najmłodszy synek, Kajetan, zmarł, nie doczekawszy nawet pierwszych urodzin.

"Wiedziałem, że ma w sercu wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co oznaczało, że nie zobaczę, jak będzie dorastał. Śmierć Kajtka przewartościowała moje życie, spojrzenie na ludzi, na codzienność. Z myślenia o tym, że jest coś po, że będzie kiedyś, na myślenie, że najważniejsze jest to, co tu i teraz" - wyznał w rozmowie z autorką książki "Jestem tatą".

Małżeństwo aktora z malarką Agatą Rogalską, z którą ma syna Antoniego, nie przetrwało próby czasu. Wkrótce po tym, jak się rozstali, związał się z Magdaleną.

"Bartek bardzo się zmienił, odkąd ją poznał. Dojrzał. Wie, że to kobieta jego życia" - cytowało słowa wspólnego znajomego aktorskiej pary "Twoje Imperium".

W 2013 roku portale plotkarskie i tabloidy ogłosiły, że Bartłomiej Topa zdradza Magdalenę Popławską z młodszą od niego o 20 lat Anną Terpiłowską. Popławska pokazała mu drzwi, a niedługo po rozstaniu wpuściła do swego życia nowego mężczyznę. Z poetą Piotrem Fiedlerem doczekała się córki. Zosia, którą aktorka nazywa swoim największym skarbem, urodziła się 6 września 2015 roku.

Bartłomiej Topa: Nigdy nie był bardziej szczęśliwy niż teraz

Magdalena Popławska sama wychowuje córkę, bo z jej ojcem rozstała się już jakiś czas temu. "Chciałabym, żeby Zosia kiedyś mogła zobaczyć mamę zakochaną nie tylko w niej, jednak teraz jestem moim macierzyństwem niezwykle zajęta. Nie mam w głowie przestrzeni na inną miłość" - powiedziała niedawno "Twojemu Stylowi".

Bartłomiej Topa tymczasem związał się z Gabrielą Mierzwiak. W 2021 roku na świat przyszły ich córeczki - bliźniaczki Jagoda i Malina. Aktor ma świetny kontakt z dorosłym już synem z pierwszego małżeństwa, Antonim, oraz z córkami swej obecnej partnerki. Twierdzi, że tworzą typową patchworkową rodzinę i żartuje, że są jak "małe korpo".

"Nigdy nie byłem szczęśliwszy" - stwierdził podczas jednej z wizyt w studiu "Dzień dobry TVN".

Zobacz też:

Bartłomiej Topa wraz z żoną i pięciorgiem dzieci uciekli na święta z Polski! "To będzie wyzwanie"

Bartłomiej Topa pokazał urocze zdjęcie bliźniaczek. Zrobił wyjątek dla fanów! "Daj miłość, dostaniesz miłość"

Bartłomiej Topa "w roli życia". Zdradził płeć bliźniąt!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy