Reklama
Reklama

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniaków! Zdjęcie mówi wszystko

Bartłomiej Topa (54 l.) został ojcem i pochwalił się zdjęciem z bliźniakami! Post, na którym szczęście dosłownie promienieje z jego twarzy, opatrzył wzruszającym wpisem i podziękowaniem dla ukochanej.

Topa został ojcem bliźniaków

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak w październiku potwierdzili w mediach, że zostaną rodzicami. Mało tego! Para spodziewała się bliźniąt. W środę, 3 listopada, Bartłomiej Topa poinformował na Instagramie, że maleństwa są już na świecie! Gabriela Mierzwiak szczęśliwie urodziła bliźnięta. Aktor zamieścił urocze zdjęcie, na którym pęka z dumy. Podziękował też swojej ukochanej za miłość.

W kolejnej części wpisu skierował też wiele ciepłych słów w stronę lekarzy.

Gratulacje od gwiazd

Reklama

Pod postem Bartłomieja Topy posypały się gratulacje od internautów i znanych przyjaciół pary, między innymi Marii Dębskiej, Anny Lucińskiej, Agnieszki Grochowskiej i Marcina Bosaka.

Trudne chwile Topy i Mierzwiak

Bartłomiej Topa dosłownie promienieje szczęściem na fotografii. Trudno się dziwić - droga do tej wspaniałej chwili nie była usłana różami. Partnerka Topy, Gabriela Mierzwiak mówiła w wywiadzie z partnerką Borysa Szyca, Justyną Nagłowską, że miała problemy z zajściem w ciążę.

Przed laty Topę spotkała też straszna tragedia. Stracił synka, który umarł w wieku zaledwie 7 miesięcy.

Bartłomiej Topa opowiedział o śmierci syna. Tragedia go odmieniła

Tym bardziej cieszy, że para szczęśliwie została rodzicami aż dwójki pociech! Według informacji Super Expressu z października, są to dwie dziewczynki.

Bartłomiej Topa przed związkiem z Gabrielą Mierzwiak był mężem malarki Agaty Rogalskiej, z którego to związku ma syna, Antoniego. Do niego również w poście skierował podziękowania, podobnie jak do córek swojej partnerki.

Gabriela Mierzwiak, prawniczka, jest mamą 10-letniej Nadii i 15-letniej Idy, które, jak twierdzi, "urodziła sercem". W rozmowie z Nagłowską zachwalała, że Topa jest wspaniałym ojcem dla jej adoptowanych córek. Para ma więc już w sumie piatkę dzieci!

Zobacz też:

Bartłomiej Topa: "Wart żyć na własną rękę"

Magda Mołek szczerze o kościele: "Nie chcę mieć nic wspólnego"

Doda chce wyjechać z Polski! Taki ma cel...

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa | Gabriela Mierzwiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama