Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bartłomiej Misiewicz na zdjęciu z... Ewą Piątkowską! Niespodzianka?

Bartłomiej Misiewicz (27 l.) po krótkiej przerwie powraca do kręgu zainteresowania mediów! A to za sprawą zdjęcia ze sportsmenką, Ewą Piątkowską (33 l.). O byłym rzeczniku MON znów jest głośno.

Jeszcze niedawno głośno było o Bartłomieju Misiewiczu, który był rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej pod kierownictwem Antoniego Macierewicza. 

Reklama

27-latek wzbudzał spore kontrowersje. Jak na tak młodą osobę, piastował dość wysokie stanowisko. Kierował też szeroko komentowaną akcją wejścia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej i Służby Kontrwywiadu Wojskowego do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu Wojskowego NATO w Warszawie. 

Echem odbił się m.in. jego wypad do klubu w Białymstoku. "Fakt" rozpisywał się o tym, jak Misiewicz miał podjechać na imprezę studencką luksusowym samochodem. Według informatora tabloidu ówczesny rzecznik MON miał nagabywać bawiące się tam kobiety, a niektórym osobom proponować pracę w Ministerstwie! 

Jakiś czas później Misiewicz zrezygnował z członkostwa w PiS i zniknął z polityki. Nie daje jednak o sobie zapomnieć! Powrócił... za sprawą zdjęcia z pięściarką, Ewą Piątkowską. "Piękni, młodzi, bogaci" - podpisała fotkę sportsmenka. 

Nie wszystkim spodobała się ta fotografia i w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Ewa jednak nie zraża się negatywnymi głosami. "Jakoś na walkach tych ludzi nie widziałam, ale do wybierania mi kolegów pierwsi" - ucięła krótko.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Misiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje