Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bartłomiej Misiewicz i Ewa Piątkowska razem na zakupach i kolacji. Ale zdjęcia!

Bartłomiej Misiewicz (28 l.) już od jakiegoś czasu nie jest przedmiotem medialnych i publicznych rozmów oraz spekulacji. Zniknął ze sceny politycznej. Czym zajmuje się teraz? A chociażby dba o swoje życie towarzyskie. Ostatnio paparazzi spotkali go razem z pięściarką Ewą Piątkowską (34 l.).

Bartłomiej Misiewicz w świadomości publicznej zaistniał jako bliski współpracownik Antoniego Macierewicza. Był szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. Na polecenie swojego przełożonego kierował nocną akcją wejścia żołnierzy Żandarmerii Wojskowej i Służby Kontrwywiadu Wojskowego do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu Wojskowego NATO w Warszawie. 

Reklama

W mediach pojawiło się sporo artykułów krytycznych wobec Misiewicza. Gorzkich słów pod jego adresem nie szczędzili również politycy. Często pytali o niego w interpelacjach i zapytaniach poselskich.

W 2016 roku Misiewicz poprosił, aby zawiesić go na stanowiskach szefa gabinetu i rzecznika MON. A to po publikacji "Newsweeka", jakoby miał oferować radnym z Bełchatowa posady w państwowej spółce w zamian za poparcie dla PiS. 

Misiewicz zniknął ze sceny politycznej. Najwyraźniej teraz skupia się na życiu osobistym. Około rok temu rozpisywano się o jego fotce z utytułowaną polską pięściarką, Ewą Piątkowską. Co połączyło tych dwoje? Trudno powiedzieć, lecz na pewno nie jest to jakaś przelotna znajomość. 

Ostatnio były polityk i sportsmenka wybrali się razem do galerii handlowej oraz na kolację. Wszystko uwiecznili paparazzi!

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Misiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje