Reklama
Reklama

Bartek Jędrzejak pokazał zdjęcie z młodości! Łudząco przypomina pewnego gwiazdora?

Bartek Jędrzejak (45 l.) to jeden z prezenterów pogody w stacji TVN. Ostatnio dziennikarz podzielił się ze swoimi fanami archiwalną fotką, na której widać jak wyglądał w młodości. Młody Bartek łudząco przypomina gwiazdora boysbandu Backstreet Boys. Co za zmiana!

Bartek Jędrzejak pracuje w telewizji od lat. Pierwsze kroki stawiał w TVP Poznań, a od 2006 roku współpracuje z TVN-em, gdzie występuje w charakterze prezentera pogody. Lubiany "pogodynek" jest aktywny na swoich social mediach i regularnie zaskakuje swoich fanów zdjęciami z telewizyjnego planu.

Jędrzejak należy do tych celebrytów, którzy unikają opowiadania o swoim prywatnym życiu. Ostatnio prezenter zrobił wyjątek i zaskoczył rodzime media wyznając, iż przez lata zmagał się z depresją, o czym pisaliśmy (tutaj). Dziś prezenter jest już zdrowy i ponownie cieszy się każdym dniem.

Reklama

Ostatnio Bartek pochwalił się archiwalną fotką ze swojej młodości, na której pozuje w towarzystwie koleżanki Gosi. Na zdjęciu widać jak dziennikarz wyglądał przed laty i aż trudno w to uwierzyć, jak bardzo się zmienił. Za młodu łudząco przypominał bożyszcze nastolatek, gwiazdora amerykańskiego zespołu Backstreet Boys, Nicka Cartera. Prezenter sam jest świadomy tego uderzającego podobieństwa...

Fani prezentera nie mogli się nadziwić, jakim przystojniakiem był dwudziestoletni Bartek.

Widzicie to podobieństwo?

Zobacz też:

Bartek Jędrzejak podsumowuje Dominika z "Warsaw Shore": "jesteś śmieciem"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Władimir Putin zna już datę zakończenia wojny?! Zaskakujące, co wyjawił polski generał


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Jędrzejak | Nick Carter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy