Reklama
Reklama

Baron przekazał ciekawe wieści o Urbańskiej. Jest pewien jednego

Jest już pewne, że Natasza Urbańska od nowego sezonu dołączy do ekipy „The Voice Kids”, a konkretnie zasiądzie w fotelu jurorskim. Jej kolega po fachu, Baron, który z show jest związany od samego początku, ujawnił, co sądzi o angażu Urbańskiej do programu.

Co Baron sądzi o udziale Nataszy Urbańskiej w "The Voice Kids"?

Program "The Voice Kids" nadawany jest od 2018 roku i lada moment ruszy już 7. edycja, a wraz z nią zmiany personalne. W składzie jury pojawi się bowiem zupełnie nowa osoba. Otóż, jakiś czas temu wyszło na jaw, że Dawida Kwiatkowskiego zastąpi Natasza Urbańska.

W składzie jurorskim przez ostatnie pięć edycji było dość stabilnie - tworzyli go Cleo, wspomniany Kwiatkowski oraz Baron i Tomson. W pierwszej edycji w fotelu zasiadała także Edyta Górniak.

Reklama

To właśnie Baron, który jest jurorem także w "The Voice of Poland", ma największe doświadczenie jeśli chodzi o ocenianie w muzycznym show. Co, jako "stary wyjadacz" sądzi o zaangażowaniu Nataszy Urbańskiej do programu? Jak się okazuje, jest pełen entuzjazmu.

"My z Nataszą znamy się prywatnie, nigdy nie współpracowaliśmy zawodowo. Dla mnie była to pozytywna informacja, sam jestem ciekaw jak będzie, ale jestem pewien że szybko złapiemy wspólną energię i na pewno Natasza obroni swoją pozycję" - wyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Natasza Urbańska: kariera

Natasza Urbańska znana jest przede wszystkim musicalu Metro i własnych utworów, ale nieobce jest jej występowanie także w programach telewizyjnych. Tyle, że dotąd najczęściej była uczestnikiem.

Brała udział m.in. w "Jak oni śpiewają" czy "Tańcu z gwiazdami". Kilka miesięcy temu startowała także w selekcjach na Eurowizję, jednak ostatecznie to Blanka Stajkow reprezentowała nasz kraj.

Zobacz też:

Tabloid potwierdza wieści o Urbańskiej. Ludzie z zagranicy zaskoczeni i nie dowierzają

Córka Urbańskiej i Józefowicza pilnie przekazała niespodziewane wieści. Sąsiedzi nie kłamali

45-letnia Natasza Urbańska znów zachwyca. Tylko pozazdrościć figury!

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron | Natasza Urbańska | The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama