Reklama

Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w ciemnych włosach!? Wygląda zupełnie inaczej!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się na swoim Instagramie w zupełnie nowym wydaniu! Jak aktorka prezentuje się w ciemnych włosach? Zmiana jest naprawdę niezwykła!

Barbara Kurdej-Szatan. Jak wygląda w ciemnych włosach?

Basia Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak zajęć. Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu musiała ratować swój wizerunek po wulgarnym wpisie na temat Straży Granicznej, można powiedzieć, że z powodzeniem się jej to udało. Chociaż Jacek Kurski w trybie natychmiastowym zwolnił ją z pracy w TVP, szybko znalazła nowe zajęcie i u boku Przemysława Kossakowskiego zaczęła prowadzić program "Projekt Cupid".

Pomiędzy udziałem w różnych programach i grą w teatrze - Barbara Kurdej-Szatan mocno angażuje się w sprawy społeczne. Wspiera uchodźców z Ukrainy, a do tego używa profilu na Instagramie, który jak dotąd zaobserwowało już ponad 1,3 mln osób.

Reklama

Ostatnio gwiazda zaprezentowała na swoim Instagramie w zupełnie nowej odsłonie! Barbara Kurdej-Szatan wstawiła zdjęcie, na którym ma ciemne włosy! Metamorfoza jest nie zwykła.

Niestety pracując w telewizji aktorka jest objęta kontraktami, które ograniczają również ingerencje w jej wizerunek i prawdopodobnie nie może dokonać trwałej zmiany. Ciemne włosy, w których się pokazała to peruka i element charakteryzacji. Trzeba jednak przyznać, że do twarzy jej w tym kolorze.

Podoba wam się Basia w ciemnych włosach?

Zobacz też:

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Jacek Łęski z TVP utyskuje na zachowanie Zełenskiego! Tak potraktował dziennikarzy z Polski!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy