Reklama

Reklama

Reklama

"Azja Express 3" Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu. Wiemy, kto ją zastąpi!

Program "Azja Express" od początku prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.). Niestety prezenterka TVN nie dołączy do przygody wraz z jej uczestnikami. Kto zastąpi Agnieszkę i dlaczego nie zdecydowała się kontynuować projektu? Znamy na to odpowiedź!

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła show w latach 2016-2018. Ostatni sezon programu z 2020 roku z Azji zmienił się na "Ameryka Express". Dlaczego prezenterka nie zdecydowała się kontynuować projektu? Znamy odpowiedź!

"Azja Express 3" Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu

W 2019 roku po ogromnej rodzinnej tragedii z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka, pogrążona w żałobie Agnieszka całkowicie wycofała się z życia publicznego. Po przeżyciu straty pojawiała się na początku w audycjach radiowych, a kiedy nabrała sił, zawitała do telewizji śniadaniowej.

Reklama

"Teleshow" zapytało Agnieszkę w sierpniu tego roku, czy zamierza poprowadzić program "Azja Express", ale jej odpowiedź była jednoznaczna: "Nie. Teraz po prostu największą radość daje mi telewizja na żywo. Dlaczego? Bo masz o wiele większy wpływ na to, jak wypadasz na antenie" - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Dotychczasowy tryb pracy dziennikarki przy takim programie to miesiąc nagrywania odcinków, a program pokazywał się w telewizji dopiero po kilku miesiącach. Oczywiście Agnieszka ciepło wspomina pracę na planie, jak i kooperację z zawodnikami show.

"Azja Express 3". Daria Ładocha zastąpi w prowadzeniu programu Agnieszkę Woźniak-Starak

Kto zatem zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak? Otóż jej następczynią jest Daria Ładocha, trenerka kulinarna, która specjalizuje się w kuchni tajskiej.

Uwielbia podróżować, jest autorką książek kulinarnych, a prywatnie wychowuje dwie córki. Od lat związana jest z telewizją TVN.

Kto wystąpi w "Azja Express 3"?

Wśród uczestników będziemy mogli zobaczyć Reni JusisPaulinę Krupińską, Adama Zdrójkowskiego, Andziaks i Lukę (youtuberzy) i Remigiusza Dorawę (tiktoker).

Tym razem bohaterzy show będą podróżować po Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Daria Ładocha | Azja Express

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy