Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski skomentował konflikt Wieniawy z Opozdą. Nie pozostawił złudzeń...

Antek Królikowski (31 l.) skomentował internetowy konflikt Julii Wieniawy (21 l.) i swojej nowej partnerki Joanny Opozdy (32 l.). Te słowa raczej nie poprawią jego relacji z byłą dziewczyną.

Kilka tygodni temu pomiędzy Wieniawą a Opozdą zrobiło się gorąco. Dziewczyny rzuciły się sobie "do gardeł" na Instagramie.

Aferę rozpoczęła Julia, twierdząc, że aktualna dziewczyna Antka inspiruje się nią i kopiuje jej styl. Na odpowiedź Joanny nie trzeba było długo czekać.

Gwiazda "Pierwszej miłości" uszczypliwie zasugerowała swojej młodszej koleżance, że powinna wybrać się na studia aktorskie. (Więcej na ten temat - TU)

Reklama

Antek Królikowski starcie pomiędzy swoimi dziewczynami dotychczas oglądał z boku. Podczas rozmowy z nami w końcu wypowiedział się w sprawie.

"Nie chcę o tym rozmawiać, bo nie potrzebuję tej energii. Zawsze będę po stronie Asi. Nie chcę tu mówić nikomu niemiłych rzeczy" - powiedział nam Antek. 

Zapytany przez naszego reportera, czy próbował się kontaktować z Julką po całej aferze, powiedział krótko:

"Nie mamy o czym rozmawiać. Nie chcę na ten temat rozmawiać, bo nie chcę nikomu robić przykrości. Zawsze będę po stronie Asi. Tyle" - dodał Królikowski. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy