Reklama
Reklama

​Antek Królikowski: policja przeszukała jego auto. Co znaleźli funkcjonariusze?

Antek Królikowski (34 l.) został zatrzymany w sobotę 18 lutego przez policjantów, którzy podejrzewali, że może być „w stanie nietrzeźwości”. Aktor wydał już oświadczenie w sprawie swojego zatrzymania. Tłumaczy się, jak zwykle, chorobą…

Antek Królikowski miewa trudne pierwsze kwartały roku. 

Kiepskie początki roku Antka Królikowskiego

11 lat temu w jednym w warszawskich klubów świętował swoje 23. urodziny tak hucznie, że jego ówczesny najlepszy przyjaciel Alan Andresz trafił do szpitala z rozłupaną czaszką i wylewem krwi do mózgu. Długo pozostawał w śpiączce. 

Zaledwie rok później, w marcu 2013 roku Królikowski wdał się w awanturę z policjantami, którzy poprosili go o okazanie dokumentów. W rewanżu Antek nazwał ich „j**nymi psami”, „g*wnami”, a także obiecywał, że ich „załatwi”, a jego „papuga ich zje”. 

Reklama

Rok temu, w lutym 2022 roku, gdy ówczesna żona Królikowskiego znalazła się na porodówce w szpitalu, wyszło na jaw, że Antek zdradza ją z sąsiadką, a gdy w marcu zeszłego roku synek Królikowskiego i Opozdy trafił do szpitala z infekcją, aktor kompromitował się promowaniem gali MMA z udziałem sobowtórów Putina i Zełenskiego.

Kolejne pechowe urodziny Królikowskiego

W tym roku, dzień po swoich 34. urodzinach Królikowski został zatrzymany przez policję na ulicy Karolkowej na warszawskiej Woli. Funkcjonariusze, widząc go w samochodzie marki audi, nabrali podejrzeń, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości. 

Badanie alkomatem nie wykazało wprawdzie alkoholu w organizmie, za to badanie na obecność narkotyków dało interesujący wynik. Policjanci zabrali Królikowskiego do Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Jak twierdzi Królikowski w specjalnie wydanym oświadczeniu, na dowód swojej niewinności, wyrażając zgodę na publikację wizerunku i pisanie o nim, w kontekście jego kontaktów z policją, pod pełnym nazwiskiem, była to ustawka:

"Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnej substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi". 

Policja przeszukała samochód Królikowskiego

Po spisaniu zeznań i sporządzeniu protokołu, Królikowskiego wypuszczono do domu, jednak to nie koniec śledztwa. Jak informuje w rozmowie z „Faktem” Bartłomiej Śniadała z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji:

"34-letni mężczyzna został zwolniony, dalsze postępowanie będzie prowadziła komenda na Woli. W związku z pozytywnym wynikiem narkotestu, który wykazał zawartość środków odurzających, została też pobrana krew do analizy. Policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że był pod wypływem alkoholu". 

Samochód Królikowskiego został przeszukany. Jak dowiedział się „Fakt” technicy nie znaleźli w nim śladów substancji odurzających, więc oddali go aktorowi. 

Zobacz też:

Maryla Rodowicz wyrozumiale komentuje zatrzymanie Królikowskiego. Apeluje o legalizację marihuany...

Antek Królikowski z nową dziewczyną uwieszoną na ramieniu. Co za życzenia! "Króliczku spełnienia marzeń"

Antek Królikowski u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. "Nie wyszło mi małżeństwo i jest mi bardzo przykro"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy