Reklama
Reklama

Antek Królikowski jest w kiepskim stanie. Koledzy z planu brutalnie z niego szydzą

Antek Królikowski (33 l.) i Joanna Opozda (33 l.) od kilku miesięcy królują na pierwszych stronach gazet. Najpierw niemal wszystkie media rozpisywały się o ich ślubie, później głośno było o kłopotach rodzinnych aktorki. Wyszło też na jaw, że Opozda spodziewa się dziecka, a teraz... okazuje się, że rozstała się z Królikowskim.

Antek Królikowski i Joanna Opozda w sierpniu przysięgali sobie przed ołtarzem miłość do grobowej deski. Wówczas to media były zachwycone tym, że Królikowski w końcu się ustatkował i znalazł kobietę swojego życia.

Szybko okazało się również, że Asia jest w ciąży. Co poniektórzy złośliwi twierdzili, że "szybki ślub" to właśnie wynik błogosławionego stanu aktorki, jednakże zakochani wyśmiewali się z tych insynuacji i przekonywali, że są ze sobą szczęśliwi.

Reklama

Media podziwiały również Królikowskiego, gdy ten walecznie bronił swoją żonę przed atakami jej ojca. Asia znalazła się wówczas w trudnej sytuacji, bowiem o jej "rodzinnych brudach" rozpisały się niemal wszystkie portale. Ona w tym czasie musiała zmagać z zagrożoną ciążą.

Opozda nie ukrywała bowiem, że błogosławiony stan od samego początku przysparzał jej wiele problemów, ponieważ wiązał się z pewnymi komplikacjami zdrowotnymi. Asia ten czas musiała spędzać przede wszystkim w łóżku.

Związek Królikowskiego i Opozdy to już przeszłość

Niestety okazało się, że ich relacja daleka jest od idealnej. Kilka dni temu media obiegła smutna wiadomość, że Antek i Joanna nie są już razem. Mimo że antek zaledwie dwa tygodnie temu publikował zdjęcie Asi z okazji walentynek - to para nie jest już razem.

Jako pierwszy o rozstaniu aktorów napisał Pudelek. Jednakże nasze źródła również potwierdziły rozstanie pary. Okazało się, że Antek spotyka się już z inną dziewczyną. Doskonale zna ją również Asia, ponieważ...była jej sąsiadką!

"Super Express" wyjawił jednak, że w ich związku od dawna się źle działo. Informator tabloidu doniósł, że aktorzy bardzo się kłócili i nie zgadzali niemalże w żadnej kwestii.

Królikowski nie radzi sobie z ostracyzmem?

Teraz okazuje się, że Antek nie jest w zbyt dobrej kondycji psychicznej i nie ma łatwo w pracy. Nie tylko internauci skrytykowali Królikowskiego, że zostawił ciężarną Opozdę. Wszystko wskazuje na to, że teraz kpią z niego jeszcze koledzy z planu.

Informator Plotka wyjawia, że aktor niezbyt dobrze sobie radzi z krytyką po rozstaniu z Opozdą.

Współpracownicy mieli żartować, że Antek musi być prawdziwym ekspertem od "porad na zdrady". Nie da się ukryć, że internauci również nie mają zbyt dobrego zdania o Antonim. Na jego Instagramie można znaleźć ogrom karcących go komentarzy.

Zobacz też:

Królikowski i Opozda: W ich małżeństwie od dawna źle się działo! Tabloid zdradza kulisy rozstania

Antek Królikowski przyłapany pod domem Opozdy! I to z kim! Zdjęcia nie kłamią!

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy