Reklama

Reklama

Reklama

Królikowski i Opozda: W ich małżeństwie od dawna źle się działo! Tabloid zdradza kulisy rozstania

Antek Królikowski (33 l.) i Joanna Opozda (33 l.) kilka miesięcy temu ślubowali sobie przed ołtarzem miłość do grobowej deski, a niedawno pojawiły się informacje, że... to już nieaktualne. Okazało się bowiem, że Królikowski miał zdradzić ciężarną żonę z sąsiadką. Teraz tabloid zdradza kulisy rozstania.

Antek Królikowski i Joanna Opozda w sierpniu powiedzieli sobie "tak" i można było mieć wrażenie, że wszystko układa się w ich relacji. Już wtedy pojawiły się plotki, że aktorka jest w ciąży i stąd ten "szybki ślub".

Doniesienie potwierdziły się parę tygodni później przy okazji rodzinnej awantury u Opozdów. Wówczas wyszło na jaw, że Joanna jest w błogosławionym stanie. Niestety ciąża aktorki od samego początku wiązała się z pewnymi komplikacjami zdrowotnymi i Asia musiała głównie spędzać ten czas w łóżku.

Reklama

Związek Opozdy i Królikowskiego to już przeszłość

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Antek i Joanna nie są już razem. W obliczu tych informacji szczególnie zaskakujący było opublikowanie przez Królikowskiego zdjęcia ciężarnej Opozdy w walentynki.

Nasze źródła potwierdziły rozstanie pary. Okazało się również, że aktor ma już inną. Gdy Joanna walczyła o zdrowie swoje i małego Vincenta - celebryta randkował już z... sąsiadką aktorki.

Kłopoty pojawiły się tuż po ślubie

Teraz "Super Express" podaje, że w małżeństwie Królikowskiego i Opozdy zaczęło źle się dziać już po ślubie. Bliski znajomy pary w rozmowie z tabloidem przyznał, że nie zgadzali się ze sobą niemal w żadnej kwestii.

W listopadzie Antoni na miesiąc opuścił swoją ciężarną żoną i udał się w rejs po Atlantyku. Mieli nadzieję, że ta rozłąka wyjdzie im na dobre. Niestety, tak się nie stało. Tabloid poprosił Joannę o komentarz w całej sprawie.

Pokrętne oświadczenie Królikowskiego

Cała sytuacja mocno odcisnęła się na wizerunku Królikowskiego, którego "miażdżą" internauci. Antek postanowił skomentować całą sprawę, ale zrobił to w dość pokrętny, niezrozumiały sposób.

Internautów nie przekonały jednak jego tłumaczenia, bo w komentarzach można było przeczytać, że dla niektórych Królikowski jest "totalnym zerem".

Zobacz też:

Antek Królikowski skomentował doniesienia o romansie! „Kiedyś Wam opowiem coś o sobie bo mam wrażenie że muszę”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kłóci się z internautami. Poszło o Antka? „Proszę się zająć sobą”

Rosyjska inwazja na Ukrainę

Wojna w Ukrainie. Piąty dzień rosyjskiego ataku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama