Reklama
Reklama

Antek Królikowski i jego ukochana wybrali się na wystawę. Izabela chce zaistnieć w show-biznesie?

Antek Królikowski pomimo wielu problemów, stara się ułożyć sobie życie u boku nowej ukochanej. Ostatnio aktor pochwalił się na swoim instagramowym koncie zdjęciem z wystawy, na którą zabrał Izabelę. Kobieta na wydarzeniu pojawiła się w eleganckiej stylizacji.

Antek Królikowski układa sobie życie na nowo

Antek Królikowski nie ma zbyt dużego szczęścia w życiu. Mężczyzna ma nie tylko dość poważny konflikt z byłą partnerką, ale także zatargi z policją. Niedawno do Sądu Rejonowego w Warszawie wpłynął akt oskarżenia przeciwko aktorowi za prowadzenie samochodu pod wpływem substancji psychotropowych. Za ten wybryk grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Aktor ma niezłego farta, że Izabela nie przeraziła się jego przeszłością i cały czas dzielnie przy nim trwa. Mimo wielu kłopotów Antek zdaje się nimi nie przejmować i korzystać z życia jak potrafi najlepiej. Niedawno zabrał ukochaną na wystawę.

Reklama

Zobacz też: Antek Królikowski oburzony porównaniem do Miśka Koterskiego. Dementuje

Antek Królikowski chwali się nową ukochaną

Antek Królikowski umieścił niedawno na swoich social mediach relację z wydarzenia, na którym pojawił się z ukochaną. Izabela i hulaka wskoczyli w odświętne ciuszki i wybrali się wspólnie na wystawę autorstwa Zbigniewa Macieja Dowgiałło pt. "Zwycięstwo piękna nad złem" w warszawskim Muzeum im. Bolesława Biegasa.

Para była chyba pod wrażeniem prac artysty. Zakochani wykonali sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, które oczywiście umieścili w sieci. Na fotografii widać Antka w czarnej stylizacji oraz Izabelę, która na ten szczególny wieczór wybrała dopasowaną sukienkę oraz czerwone szpilki.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów aktora. Chyba większość już zapomniała o aferach, których głównym bohaterem był właśnie Antek.

"Moja ulubiona para"

"Super!"

"Brawo"

Zobacz też:

Ciąg dalszy problemów Antka Królikowskiego. Prokuratura nie zamierza odpuszczać

Królikowski stracił na medialnych aferach. Czy to zaważy na jego kontakcie z dzieckiem? 

Alan Andersz przed 11 laty ledwo uszedł z życiem z imprezy Królikowskiego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy