Reklama

Reklama

Reklama

Anne Heche została odłączona od aparatury. Jej narządy posłużą potrzebującym

Anne Heche trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Wszystko po wypadku samochodowym, który spowodowała. 53-latka jechała z nadmierną prędkością przez Los Angeles i uderzyła w jeden z budynków. Rzecznik aktorki poinformował, że w niedzielę odłączono ją od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe.

Anne Heche była jedną z najbardziej znanych gwiazd Hollywood. Niedawno 53-latka odniosła liczne obrażenia w wypadku samochodowym, który sama spowodowała. Okazuje się, że podczas jazdy była pod wpływem środków odurzających.

Ostatnią wolą aktorki było oddanie jej narządów do przeszczepu. Jak się okazuje, życzenie gwiazdy zostało spełnione.

Anne Heche została odłączona od aparatury

Anne Heche w niedzielę została odłączona od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe. Jak przekazał rzecznik aktorki, znaleźli się biorcy organów, którzy przeszli etap kwalifikacji do przeszczepu. Chirurdzy przystąpili do operacji, które mają na celu transplantację wybranych narządów.

Reklama

Anne Heche - wypadek samochodowy

Anne Heche na początku sierpnia 2022 roku miała poważny wypadek samochodowy w Los Angeles. Gwiazda jechała samochodem przez jedno z osiedli domków jednorodzinnych. Nagle miała zjechać z ulicy i uderzyć w jeden z budynków. Wypadek spowodował pożar, który musiało gasić wielu strażaków. Aktorka trafiła do szpitala w stanie krytycznym.

Anne Heche - kariera i życie prywatne

Anne Heche urodziła się 25 maja 1969 roku w miejscowości Aurora w stanie Ohio. Karierę aktorską rozpoczęła jako dziecko, by wspomóc finansowo swoją matkę po śmierci ojca i brata. W 1986 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie przez cztery lata wcielała się w role bliźniaczek w telenoweli "Inny świat".

W 1998 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Rozmawiając". Od 1997 do 2000 rok związana była z aktorką Ellen DeGeneres. Została uhonorowana nagrodą Emmy. W 1998 roku magazyn "People" umieścił ją na liście pięćdziesięciu najpiękniejszych ludzi na świecie.

Zobacz też:

59-letnia Demi Moore pręży się w skąpym bikini. Co za smukła sylwetka!

Madonna z synem na lotnisku. Co stało się z jej twarzą?
Ewa Demarczyk będzie miała "smutny nagrobek". Partner nie szczędzi krytyki: Ewa nie uznawała megalomanii

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anne Heche | Ellen DeGeneres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy