Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska znowu na wakacjach. Fani boją się o swoje zdrowie!

Anna Wendzikowska (39 l.) postanowiła porzucić Polskę pogrążoną w pandemii i wybrała się na kolejne rajskie wakacje. Tym razem postawiła na Curaçao - holenderski raj na Karaibach.

Anna Wendzikowska kolejny raz postanowiła odpocząć od koronawirusa na rajskich wakacjach. Fani zaczynają zastanawiać się nawet, czy dziennikarka jest gdzieś zatrudniona, ponieważ "kto dałby jej tyle urlopu".

Okazuje się jednak, że dziennikarska postawiła na egzotyczne Curaçao, nie tak jak obstawiali obserwujący, że podobnie jak reszta celebrytów będzie wygrzewać się na piasku w Meksyku.

Nie wszystkim jednak spodobały się kolejne wojaże Wendzikowskiej. Obserwatorzy zauważyli, że to właśnie przez takie zachowania "pandemia nigdy się nie skończy".

Reklama

Trudno doszukać się większej ilości negatywnych komentarzy, ponieważ jak zauważają internauci - Ania usuwa niepochlebne wiadomości.

Wendzikowska nie przejmuje się chyba zbytnio negatywnymi wiadomościami, bo na bieżąco relacjonuje swój pobyt na wczasach. Trzeba przyznać, że widoczki piękne.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje