Reklama
Reklama

Anna Wendzikowska przeżywa trudne chwile! Jej córka trafiła na ostry dyżur. „Teraz znowu leży”

Anna Wendzikowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie o problemach zdrowotnych swojej starszej córki, Kornelii. Jej samopoczucie było na tyle fatalne, że konieczna była wizyta na ostrym dyżurze. Jak gwiazda radzi sobie w takich chwilach?

Anna Wendzikowska jest samotną mamą

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córeczek - Kornelii i Antosi. Była już gwiazda TVP często podróżuje ze swoimi pociechami po całym świecie. Obecnie jednak cała trójka przebywa w Warszawie.

Niestety, obecnie dziennikarka przeżywa trudne chwile, co ma związek ze złym samopoczuciem jej córki. Wczoraj rano Anna Wendzikowska publikowała zdjęcia roześmianej Kornelii, która próbowała grać na instrumencie, później z obiema pociechami wybrała się do centrum miasta, co również uwieczniła na fotkach na instastory. Okazało się, że starszej córce tylko na chwilę poprawiło się samopoczucie po tym, jak trafiła do szpitala z ostrym bólem.

Reklama

Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala na ostry dyżur

Przed północą Anna Wendzikowska zamieściła niepokojący wpis o złym samopoczuciu jej starszej córki, Kornelii. Dziewczynkę  bardzo rozbolał brzuch, a zaniepokojona mama zawiozła ją na SOR. Koniec końców jednak lekarze nie zdecydowali o pozostawieniu siedmiolatki w szpitalu.

"Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo. Wczoraj wieczorem ostry dyżur z podejrzeniem wyrostka... w domu byłyśmy przed północą, pół dnia było lepiej, a teraz Koko znowu leży z bolącym brzuchem" - napisała, dając do zrozumienia, że w takich chwilach jest jej szczególnie trudno jako samotnej mamie.

Anna Wendzikowska musi dzielić swoją uwagę pomiędzy obie córeczki, a młodsza, pomimo że nic jej nie dolega, także domaga się czułości od swojej mamy.

"Tośka nie daje sobie odebrać uwagi mamy. Leżymy i czytamy, a młodsza skacze po łóżku tak, że i mnie już brzuch boli" - wyżaliła się fanom.

Trzymamy kciuki za zdrowie i samopoczucie Kornelki!

Zobacz też:

Oto, co Anna Wendzikowska będzie robiła po odejściu z TVN-u

Anna Wendzikowska po piętanstu latach odchodzi z TVN-u!

Chleb zniknie z półek? Branża rysuje niepokojący scenariusz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy