Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Popek zaczyna walkę o samą siebie! Kto ją zmotywował?!

Anna Popek (49 l.) nigdy nie miała problemów z nadprogramowymi kilogramami. Jednak gwiazda chce wyglądać jeszcze lepiej!

Na początku lipca w Międzyzdrojach odbył się 22. Festiwal Gwiazd. Nie zabrakło tam również dziennikarki, która po pracy odpoczywała na plaży.

Reklama

Pogoda dopisywała, więc Anna mogła cieszyć się urokami nadmorskiego kurortu. Nie dało się ukryć, że prezenterka wyglądała świetnie i to bez makijażu. W dodatku strój kąpielowy podkreślał zgrabne kształty celebrytki.

Niejedna młodsza koleżanka może pozazdrościć jej takiej figury! Ale Popek uważa, że stać ją na więcej. W rozmowie z tabloidem "Fakt" wyznała, że już rozpoczęła starania o wymarzony kaloryfer na brzuchu. A inspiracją jest dla niej znana trenerka

"Lubię te ćwiczenia, choć rzadko je robię. Jednak Wojtek wie, jak zmotywować. Mój cel to mieć brzuch jak Lopez lub Lewandowska. Uda się, nie uda, popróbować warto" - powiedziała zmotywowana do działania prezenterka

Jak widać, temat brzucha Ani Lewandowskiej nie cichnie, ale w tym wypadku, zdjęcie trenerki podziałało zachęcająco i Popek ruszyła do boju o lepszą wersję samej siebie.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje