Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Popek i raper Popek planują nagranie duetu? Mamy komentarz!

Co łączy Annę Popek (47 l.) i znanego rapera Popka (35 l.)?

Anna Popek nie ma szczęścia do raperów. Kilka lat temu dziennikarka upokorzyła się podczas rozmowy z artystami z legendarnego już składu Paktofonika. Popek zapytała ich, czy rozmawiali ze swoim kolegą, Magikiem, dlaczego popełnił... samobójstwo. Panowie byli mocno zdziwieni tym, co usłyszeli, jednak ze stoickim spokojem odpowiedzieli jej, że akurat nie mieli okazji.

Reklama

Tym razem Anna Popek postanowiła podjąć temat innego znanego rapera, który ostatnimi czasy wywołał lawinę komentarzy w sieci. Chodzi o Popka, członka grupy Gang Albanii, na którym wzorują się współcześni nastolatkowie. Jest popularny do tego stopnia, że pewien gimnazjalista z Kalisza postanowił zafundować sobie podobne blizny do tych, jakie nosi jego idol. Powszechnie ten zabieg nazywany jest skaryfikacją, a jego efekty są przerażające.

Podobno córki dziennikarki również znają postać Popka. Dziewczynki podobno nie raz żartowały ze zbieżności ich nazwiska i pseudonimu artysty. Mimo wszystko Anna Popek twierdzi, że nie ma szans na występ z nim w duecie.

"Ja nie umiem śpiewać, więc chyba nie nadawałabym się do duetu z takim muzykiem" - zdradza w "Super Expressie".

My jednak uważamy, że razem mogliby podbić listy przebojów. Zgadzacie się z nami?

Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje