Reklama

Reklama

Reklama

Anna Popek chciałaby się zakochać!

Anna Popek (47 l.) jest bardzo zapracowaną kobietą. Do zawodowych obowiązków dochodzą jeszcze te rodzinne. Wychowuje dwie córki i z wieloma rzeczami musi radzić sobie sama. Liczy, że w jej życiu pojawi się ktoś, kto jej pomoże i obudzi w niej gorące uczucie.

Anna Popek od kilku lat poszukuje miłości. W sierpniu 2011 roku rozwiodła się z mężem Andrzejem, z którym ma dwie córki: Oliwię i Małgorzatę. Po tym rozstaniu nie była długo sama. Zakochała się w urzędniku Konradzie, ale ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Związek zakończył się po roku znajomości.

Mimo niepowodzeń dziennikarka wciąż wierzy, że jeszcze spotka mężczyznę, który okaże się tym jedynym. Co prawda bardzo zajmują ją zawodowe obowiązki, których ma ostatnio dużo, ale tak czy owak jest gotowa na nową miłość.

Reklama

"Chciałabym się zakochać" - deklaruje na łamach "Faktu". 

Do relacji damsko-męskich podchodzi zdroworozsądkowo. Nie jest niepoprawną romantyczką i jej zdaniem kluczem do sukcesu w miłości jest odpowiednie nastawienie obojga partnerów. 

"Stan zakochania i kochania jest bardzo piękny. Ale mam wrażenie, że to jest taki stan, który właściwie bardziej zależy od naszej decyzji niż od tego, kogo spotkamy, czy jak ułoży się nasze życie" - mówi filozoficznie w tabloidzie.

Zgadzacie się z nią?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy