Reklama
Reklama

Anna Oberc przyznała, że straciła dziecko. "Nigdy się nie żaliłam"

Anna Oberc (43 l.) sławę zyskała 17 lat temu, gdy zagrała w serialu "Samo życie". Od lat znana jest również z "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę Sandry. Niestety kilka miesięcy temu choroba zmusiła ją do zrezygnowania na jakiś czas z aktorstwa. O swoich problemach opowiedziała w sieci. To właśnie media społecznościowe są platformą, gdzie artystka komunikuje się z publiką i informuje fanów, co u niej słychać. Niedawno 43-latka pozwoliła sobie na bardzo prywatne wyznanie. Z okazji Dnia Dziecka Utraconego przyznała, że sama straciła swoje nienarodzone dziecko!

Anna Oberc jet nie tylko popularną aktorką, ale równie świetnie odnajduje się w przestrzeni social mediów. Na Instagramie 43-latkę śledzi już ponad 27 tysięcy osób, a ta chętnie dzieli się z internautami kadrami z życia zawodowego oraz prywatnego. To właśnie na tej platformie kilka miesięcy temu zdradziła, że walczy z trądzikiem, a problemy skórne przeszkadzają jej w pracy na scenie i przed kamerami.

Jak sama przyznała, przez chorobę nawet straciła pracę i przez około cztery miesiące nie wychodziła z domu. Kontakt z ludźmi był dla nie wstydliwy, co negatywnie wpłynęło na jej psychikę.

Jak się okazuje, to nie jedyne traumatyczne przeżycia, z którymi Anna musiała się zmierzyć. Z okazji Dnia Dziecka Utraconego, które w tym roku przypadło na 15 października, aktora zdobyła się na szczere wyznanie i napisała, że również należy do osób, które doświadczyły śmierci nienarodzonego dziecka.

Reklama

Anna Oberc przyznała, że straciła dziecko. "Nigdy się nie żaliłam"

43-latka zmierzyła się z przeszłością i podzieliła się z fanami swoimi traumatycznymi przeżyciami. Aktorka zaznaczyła, że 13 lat temu straciła swoje dziecko. Dodała, że nigdy się z tego powodu nie żaliła. Przy okazji wspomnień udostępniła chwytające za serce zdjęcie.

"Ja też straciłam, nigdy się nie żaliłam, ale tak było, 13 lat temu" - czytamy jej opis.

43-latka chroni swoje życie rodzinne i rzadko wypowiada się na temat bliskich. Wiadomo, że jest po rozwodzie, a także, że ma starszą siostrę, z którą przed laty nie miała dobrego kontaktu.

Zobaczcie również:

Anna Oberc kończy z karierą? Będzie teraz "wibrowała" dla Nowej Ziemi...

Anna Oberc o Polakach: Dwulicowi katolicy, wiodą podwójne życie!

Co dolega Annie Oberc? Aktorka zniknęła z serialipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Oberc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy