Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Anna Nehrebecka podjęła trudną decyzję po 38 latach małżeństwa!

Jedna z państwa córek żyje w Polsce, druga w Belgii. Czym się zajmują?

Reklama

- Mieszkająca w Polsce Magda jest grafikiem w jednym z czasopism, natomiast Agata mieszka w Brukseli. Skończyła tam nauki polityczne i studium dziennikarskie. Kiedy nasz pobyt w Belgii się kończył, zaproponowano jej pracę w Parlamencie Europejskim, a po półrocznym stażu dostała umowę. Najpierw pracowała w agencji europejskiej, a teraz w biurze prasowym.

Czeka pani na wnuki?

- Bardzo bym chciała, ale to będzie decyzja moich córek. Wiem, że są na tyle rozsądne i odpowiedzialne, że dopóki nie będą wiedziały, że spotkały właściwego człowieka, to nie będą robiły niczego tylko dlatego, że czas płynie.

Jaką będzie pani babcią?

- Oczywiście najukochańszą. Chciałabym córkom pomóc pod warunkiem, że będą tego potrzebowały. Jesteśmy bardzo związane i dzieci nigdy nie chciały nas obciążać swoimi obowiązkami. Magda i Agata uważają, że to one powinny być naszą opoką, a nie odwrotnie.

W najbliższym czasie zobaczymy panią w jakiejś produkcji?

- Mam jakieś propozycje, ale co z tego wyjdzie, nie wiem. Zagrałam w filmie "Chce się żyć" i dostałam nawet Srebrnego Orła za najlepszą drugoplanową rolę żeńską. Ale na razie nic z tego nie wynika. Nie jestem osobą bywającą na imprezach, zabiegającą o szum wokół siebie.

Nie planuje pani startować do Sejmu czy do Senatu, jak niektórzy koledzy ze środowiska aktorskiego?

- Mam na razie mandat radnej Warszawy i chcę go sprawować odpowiedzialnie. Póki co nie myślę o niczym innym.

Lena Jaret

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Nehrebecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »